Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha választanotok kéne melyiket...

Ha választanotok kéne melyiket választanátok? Kutya vagy macska?

Figyelt kérdés

2016. nov. 13. 16:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én még egyszer régen gyerekkoromban a kutya mellett tettem le a voksot. De 1 éve beférkőzött az életembe egy macsek és alaposan felborította a macskákról vallott nézeteimet. Addig nem hittem abban, hogy létezik kóbor macska, aki szenved a gazda hiányától, nos ő tanította meg nekem, hogy de igen, létezik. Azóta én vagyok a gazdája. De mindezzel együtt is, a kutyákban van az a plusz, ami miatt mégis őket választanám. Pl. a kutyámat ébren megműthetném, akkor se bántana. Miau néha még azt se hagyja, hogy a hasát megsimogassam, finoman figyelmeztet. Nekem a macska túl kiszámíthatatlan. De nagyon megszerettem mindezzel együtt. De akkor is: kutya, kutya, kutya!!!
2016. nov. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem előbb volt macskám, mint kutyám. Most már van mindkettő :)

A macska alomra szoktatható, nem kell sétáltatni, jó illata van, egyedül is jól elvan, ezért egy kevés szabadidővel rendelkező ember is választhat macskát háziállatnak. Ám ők is ragaszkodnak a gazdihoz, nagyon sok szeretetet adnak.

A kutya rengeteg törődést igényel. Ha nem foglalkozik vele a gazdi eleget, akkor problémák adódhatnak. Ha viszont törődnek egy kutyával, akkor semmivel össze nem hasonlítható kapcsolat tud kialakulni a gazdi és a kutya között.

2016. nov. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!