Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hányszor estetek le lórol?

Hányszor estetek le lórol?

Figyelt kérdés

Tegnap felmerült bennem ez a kérdés, mert leestem. (nem először, de mindig visszaülök)

Ha lehet kort is és hogy mióta lovagoltok! :)



2017. jan. 3. 22:02
 1/10 anonim válasza:
100%

En csak egyszer estem ponirol:D

16 eves vagyok. Nem sokat jártam eddig lovagolni de mar nagyon hianyzik csak meg evésre sincs idom a suli miatt. :/


De amugy mindig is feltem az esestol. Es meg felek is lóról esni. De ez együtt jár a lovaglassal.

De amugy lattam a póni talpát amikor atugrott 😂

2017. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 piriiiii ***** válasza:
100%

Egyszer. Apám oktatott és épp emiatt mindig is féltett. Bár épp emiatt (hogy az apám) tudott kemény is lenni (a múltidő csak azért, mert sajnos már évek óta nem ültem lovon, amúgy hat évig lovagoltam kb rendszeresen, meg ezen kívül is néha-néha, meg egészen kicsi koromban egy ideig).

20/L

(btw, igen, az esés a lovagláshoz tartozik, vissza kell ülni a lóra, mondjuk nekem akkor el is tört a karom, szóval...)

2017. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kétszer. Egyszer bakolt, egyszer pedig akadály felett.
2017. jan. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem tudnám egy kezemen megszámolni hányszor. :) Egyszer azt hiszem elég kezdőként kengyel nélküli vágtában, meg egyszer ( szintén kezdőként) valahogy egy olyat ugrott a ló, hogy tett egy 180 fokos fordulatot, én meg nem figyeltem eléggé. :D

Be is repedt a kobakom. 6 éve lovagolok. De konkrétan csak erre a két esetre emlékszem.

2017. jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne merüljön fel, mert baromság. Esetem már le lóról, mert kezdő voltam és nem tudtam mit hogy, vagy azért, mert törökülésben szórakoztam a hátán ő meg ilyedtében megugrott egy macskától... Szval az, hogy leesel kit érdekel?! Főleg, hogy hányszor. Attól te nem leszel jobb lovas, mert egyszer sem esel le, mert lehet eddig csak befásult jóindulatú lovakon lovagoltál. A másik meg esik napi tízszer olyan lovon, ami neked 1 perc alatt gerinced törné. Ettől még nyilvánvaló ki a jobb. Semmit nem számít hányszor esel.
2017. jan. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat!
2017. jan. 4. 18:49
 7/10 anonim ***** válasza:

2szer. Egyszer terepen átugrott egy patakot a paci én meg leesetem,de még nagyon "friss" lovas voltam. És egyszer mikor egy fiatal eléggé képzetlen lovon vágtáztam a pályán,és amikor hirtelen megállt leestem. Ekkor még kezdő voltam.

13/L 2,5éve lovagolok.

2017. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már bocs de két és fél évvel az ember még kezdő...
2017. jan. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 2,5 èvvel simàn lehetek haladò vagy közèphaladò.Főleg ha heti 3edzès +hètvègèn ha van akkor lovastùràk (pl hubertus vagy csak edzővel egy kis terep) A kezdőt ùgy èrtettem,hogy mèg csak pàr hònapja lovagoltam :)
2017. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én kétszer, egyszer akadályra, másodszor lóval (a ló ráesett a lábamra).
2020. szept. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!