Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyit kellett várnotok az...

Mennyit kellett várnotok az állatkátokra?

Figyelt kérdés

Legyen az kutya, macska, hörcsög, nyúl, bármi...

Mennyit kellett várnotok? Én decemberben beszéltem a tenyésztővel, akkor azt mondta, februárban hívjam, mert akkortájt fognak születni a picik. Most hívtam, azt mondta, hogy most fognak születni, szóval innentől még kb 7-8 hetet kell várni.

Úgy érzem, megőrülök a várakozásban, nagyon nehezen telik az idő.

Ti mennyit vártatok tűkön ülve?


2017. febr. 9. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
vadon fogott tanganyikai-tavi sügérekre éveket vártam :D
2017. febr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 évig vártam arra, hogy maradaram legyen, bár én azért mert a szüleim nem engedték. Mindigis valamilyen papagájt akartam, mert azok gyönyörűek, színesek, bohókásak stb. Végül a sors úgy hozta, hogy nyáron a csatornánkban találtunk egy törött szárnyú verébfiókát, aki éppen csak elkezdett tollasodni. Valami csoda folytán sikerült felnevelnem, és mivel abszolút nem tud repülni, úgy döntöttem megtartom, mert kint csak macskaeledel lenne belőle. Most is itt ül a drága a vállamon.
2017. febr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
12 évig egy kutyára. Most vagyok 19,1 éve fogadtam örökbe egy keveréket menhelyről. Tökéletesen megérte :)
2017. febr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
55 évet vártam, hogy kutyám legyen. Gyerekkoromban a szüleim nem engedték, utána úgy alakult az életünk, hogy nem volt rá lehetőség, pár éve minden adott volt, hogy boldog kutyatulajdonos legyek. Azóta naponta kutyázunk, napi 1,5 -2 órát aktívan foglalkozunk a kutyánkkal.
2017. febr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 1 évig győzködtem szüleim hogy legyen patkányom, a beszerzés kb egy hónap volt jófogásról, miután ők meghaltak a következő spontán volt, megláttam kigyós havernál és hazahoztam, a következő 2 tervezett volt mert társ kellett, pont gazdát kerestek, 3 nap alatt lezavartuk az átvételt, a következő 1 hét tervezés volt, mentés, az utolsó meg bementem egy állatkereskedésbe (tudom hiba) és a kajapatkányok közül olyan édesen nézett kifelé hogy nem volt szívem otthagyni. Elég spontán vagyok
2017. febr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
minden hónap utolsó szombatján van börze szóval nem sokat kell várni legyen az bármilyen állat is :)
2017. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!