Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ivartalanitott fiu, es lany...

Ivartalanitott fiu, es lany tengerimalacom veszekednek allandoan. Mit tehetnek? Ha egy raccsal elvalasztom a ketrecet az megfelelo lenne?

Figyelt kérdés
Egy 100x50-es ketrecben vannak, kulon buvohellyel.Ma raktam oket ossze de mar kulon is valasztottam mert amint kijon valamelyik a buvohelyerol egybol veszekednek. Amikor kinn az udvaron vannak a futtatoban nem veszekednek egyebkent.
2017. aug. 26. 20:18
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Mind a ketten fel evesek
2017. aug. 26. 21:07
 12/27 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem dőlt még el ki a főnök.

Ezért tedd össze őket, és hagyd pár napig. Ha nincs komoly sérülés, akkor ne tedd őket külön. Ez a sok különtevés károsabb, mint, ha bent hagyod őket egymásnak.

Amint eldöntik ki a főnök, attól kezdve nem lesz ez a "harc".

2017. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
En is gondoltam erre, kozben viszont azt sem szeretnem, hogy amig dolgozok es nem tudom figyelni oket addig kart tegyenek egymasban
2017. aug. 26. 21:13
 14/27 anonim ***** válasza:
Most hétvége van, holnap talán nem mész dolgozni, így egész nap tudsz rájuk figyelni, vagyis a nap nagy részében. Azért azt tegyük hozzá, hogy nem két egymásnak vadidegen malacról van szó!
2017. aug. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Igen... epp ezert lepett meg, hogy ennyire "ellensegesek" egymassal. Ha holnap osszerakom oket es meg estere sem rendezodik, szerinted hagyjam oket ejszakara is egyutt?
2017. aug. 26. 21:30
 16/27 anonim ***** válasza:
Nem tudom meddig vagy ma még ébren. Én ma összetenném őket, főleg, ha sírnak, és holnap egész nap figyelném őket (legalábbis a nap nagy részében), és holnap este, ha már nincs balhé meg békésen eszegetnek stb...akkor hagynám őket együtt.
2017. aug. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom szepen a segitseged!!
2017. aug. 26. 21:34
 18/27 anonim ***** válasza:
Szívesen, és majd írd meg itt mi volt velük!
2017. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Na, elorol kezdtem a tegnapit ma reggel. 2 orat kinn voltak a futtatoban, ott neha-neha veszekedtek, majd ujra kipucoltam az egesz ketrecet, betettem az eddigi buvohelyuk helyett ciposdobozokat, amin senkinek sem erzik az illatat es lenn hagytam oket az udvaron a ketrecben. Jelenleg mindketten bevonultak kulon a kis dobozaikba, es ennyi. Most nem nagyon veszekednek.. Amig nem lesz huvosebb addig hagyom oket az udvaron, majd utana masik szobaba koltoznek amig osszeszoknak(szinten a szagok miatt)

Remelem ez segiteni fog a helyzeten😊

2017. aug. 27. 11:57
 20/27 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leirni, hogy amikor a fiu ment a lany moge, akkor a lany malac lepisilte ot ketszer is..
2017. aug. 27. 12:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!