Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ivartalanitott fiu, es lany...

Ivartalanitott fiu, es lany tengerimalacom veszekednek allandoan. Mit tehetnek? Ha egy raccsal elvalasztom a ketrecet az megfelelo lenne?

Figyelt kérdés
Egy 100x50-es ketrecben vannak, kulon buvohellyel.Ma raktam oket ossze de mar kulon is valasztottam mert amint kijon valamelyik a buvohelyerol egybol veszekednek. Amikor kinn az udvaron vannak a futtatoban nem veszekednek egyebkent.
2017. aug. 26. 20:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Majd csak javul a helyzet.

Azt tudod ugye, hogy miért pisilte le? :)

2017. aug. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nem, nem tudom😁 Miert?
2017. aug. 27. 18:39
 23/27 anonim ***** válasza:

Azért, mert nem kedveli a hím közeledését.

Olvasnivalót ajánlok: [link]

2017. aug. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Koszonom! Rengeteg oldalt elolvastam mar, es az ivartalanitasba is azert vagtam bele, mert amikor regen voltak egyutt jol kijottek egymassal. Most viszont ugy tunik a lany iranyit
2017. aug. 27. 19:42
 25/27 anonim ***** válasza:

Szívesen, ez egy jó oldal, ott mindent a malacokért tesznek.

Amíg nincsenek véres nyomok és mély harapások addig nincs gond.

2017. aug. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Igen en is igy gondolom, masreszrol viszont az is bennem van, hogyha ez nem szunik meg nem is lesznek boldogok egyutt.
2017. aug. 27. 20:40
 27/27 anonim ***** válasza:
Ha nem szűnik meg, akkor ott a lehetőség egy harmadik beszerzésére. :)
2017. aug. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!