Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá anyumat, hogy...

Hogy vegyem rá anyumat, hogy lehessen egy tengerimalacom? 16l

Figyelt kérdés

15 éves koromig volt pár papagájom, szóval tudom mi hogy megy az állattartásban. Őket tuti megengedné, de nekem nem kellenek. Folyton csak hangoskodtak, és nehéz volt tőlük tanulni/zongorázni.

Arra gondoltam, hogy tengerimalacot kérnék, mert ők gondolom nem rikácsolnak, és még szelídebbek is. A szobámban tartanám őket, de anyumnak minden rágcsáló egyenlő az egérrel/patkánnyal, ami futkározik az elhagyatott istállókban...

Hogy tudnám így rávenni anyumat? Természetesen azonos neműeket vennék, 2 lányt szerintem.


2017. szept. 3. 19:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ó, és még valami, ha kereskedésből veszed az állatot, mindenképp olyan üzletet válassz, ahol ellenőrizhető az állatok eredete, illetve (ez mondjuk kapásból szembetűnik), ahol a hímeket külön tartják a nőstényektől. Egyéb esetben a ránézésre nagyon cuki kölyökmalacok hordozhatnak elég kemény betegségeket, genetikai torzulásokat - a nőstények ugyanis nagyon fiatalon képesek vemhesülni, amikor még a szervezetük nem kész erre, ez őket meg a kölyköket is megviseli. Szóval, már az is veszélyt jelent önmagában, ha a testvér malacokat nem választják szét nemek szerint.

Normális helyen minimum két terrárium van a számukra, fiúk-lányok. :) De láttam már olyat is, ahol az összeférhetőségre is figyeltek, hogy ne legyen állandó dominanciaharc az életük.

2017. szept. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!