Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az baj ha sok állat van egy...

Az baj ha sok állat van egy szobában?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy az baj ha sokfajta állat van egy szobabá ? (mind egészséges és mondjuk jól kijönnek egymással)?

2017. okt. 22. 19:46
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:

1. Tudom hogy ezt nehéz elhinni de csak egy nagyon de ténleg nagyon pici ugymond ,,szag " van...más külömben a szüleim se engednék meg ?!😅

2. Szerintem nem sok, de mindenkinek más a véleménye . Én nagyon szeretem az allatokat. Es ahol naponta van takaritás ott ténleg nincs szag.


De nem akkarok senkit megbantani, mindenkinek megvan a saját véleménye🙂😕

2017. okt. 22. 20:21
 12/54 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy szereted az állatokat, ez nagyon szép dolog. Ami már nem biztos, hogy jó ötlet, hogy pl. akarsz a nyúl mellé egy mókust és egy görényt. A görény ragadozó, a nyúl, hörcsög zsákmányállatok és szerintem a mókus sem kedvelné különösebben a görit, innentől ők teljes stresszben élnének, arról nem is beszélve, hogy mi lenne ha a görény valahogy kiszabadulna.

A sün pl. éjszakai állat, nem biztos, hogy értékeli mondjuk a papagájok nappali hangoskodását.

Ezek az állatok nem biztos, hogy jól megférnek egymás mellett, így viszont többet árthatsz nekik, holott feltételezem nem ez a célod, hiszen szereted őket. :)

2017. okt. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:

a papagájok nappal a konyhaba vannak. A mokus a szobámba CSAK ketrecbe lenne . Kinn lenne neki elkülönitet hely.... a göreny helyet akkor lesz más... Mondyuk Gyik.(.az már volt).


Mielöt veszek állatot megnezem hogy mire van szüksége. Semmi kép nem vennek ugy hogy neki rossz legyen .....

2017. okt. 22. 20:23
 14/54 A kérdező kommentje:

Görény helyet essetleg Cica lesz....

(ennek a kutyak örülnének legjobban...régen volt melletük cica es imádták egymást ..csak már öreg volt...)

2017. okt. 22. 20:25
 15/54 anonim ***** válasza:
100%
a höriket ugye nem együtt tartod? és a nyúlnak miért nincs társa? A höri territoriális, a nyúl pedig társas állat.
2017. okt. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:

Természetesen két külön ketrecbe vannak.

A nyul az meg inkább a Bichon kutyusal van. Volt mellete meg 1 nyuszi de ö valahogy nem Birta.( Ezért oda adtam egy unokatestvéremnek, de nem levagásra!!ugy semmi kép nem adtam volna, hanem szoba nyuszinak)

2017. okt. 22. 20:30
 17/54 anonim ***** válasza:
100%

A Budapesti állatkert igazgatója,

ha látná mi van ott, nagyon irigyelne téged

2017. okt. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 A kérdező kommentje:
hehe😅😅😅
2017. okt. 22. 20:48
 19/54 anonim ***** válasza:
100%

A papagájok kalitkában vannak, a halak akváriumban, a hörik meg a teknős terráriumokban, tehát marad a 2 kutya meg a nyúl. Szerintem ők így már sokan vannak, közülük egy is elég lenne! Eszedbe ne jusson melléjük még többet hazahordani, a jelenlegieknek viseld rendesen gondját!


Mondjuk érdekelne, hogy a kalitka, az akvárium meg a terráriumok milyen méretűek (illetve az akvárium milyen halakkal van telepítve), mert ezek olyan fajok, amiket az emberek legnagyobb része hajlamos "kis börtönökben" tartani:( - őszintén azt gondolva, hogy az milyen jó nekik:S


Egyébként nekem is vannak papagájok 100*50*100-as kalitkában, hörik egyesével 80*40-es terráriumokban, szerintem fajonként kb. ezek a minimum elfogadható méretek. Meg vannak halaim is. Szóval megértelek, de a meglévő állataid igényeinek a kielégítése legyen az első!

2017. okt. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a cica is ragadozó. Nem bántásból írom, tényleg, de sokszor elég, hogy attól stresszes legyen egy állat, ha érzi a másik állat illatát, szagát, kinek mi, mindegy, hogy nem azonos szobában vannak, és általában a hörinek stb. nagyon jó a szaglása. Plusz amíg nem vagy otthon nem is igazán tudod ellenőrizni, hogy a cica mennyire érdeklődik a nyuszi és a hörik iránt. Összességében én a meglévő állatkáid mellé leginkább egy mókust javasolnék.
2017. okt. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!