Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az baj ha sok állat van egy...

Az baj ha sok állat van egy szobában?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy az baj ha sokfajta állat van egy szobabá ? (mind egészséges és mondjuk jól kijönnek egymással)?

2017. okt. 22. 19:46
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:

Igen...nem tudom csak körül belül... Belsö szürö van ! hetente cserélem nekik a vizet....hozok a tóról.

DE TUDOM EZ SE JOOO. értem nem kell a több sértés , kérem😔.....


Tusom mit csinálok , 1 allatot se vennék ugy hogy az rosszúl éljen...azért ajándékoztam el az egyik Nyuszit....DE TUDOM EZ SE JOOOO....

2017. okt. 22. 21:27
 42/54 anonim ***** válasza:
100%

"Lenne helyük nöni!!!! ez a 10 hal elférne az akvárium egyik sarkába...."


Szintén nem kötekedésből, hanem jóindulatból mondom, hogy fejlődj, tanulj, hasznodra váljon:


Egy akváriumnak nem úgy kell kinézni, mint a teszkóban a pontyos medencének.

A természetet kéne leutánozni, ott tudod mennyi hal jut 1 köbméter vízre? (ami 1000 liter)

Jó, egy akváriumban sokkal zsúfoltabban vannak, tény, de akkor se úgy kell elképzelni, hogy mindenhol csak hal van.


Nem fognak nőni, csak azért, mert van hova. Ezeket a halakat profinak is nehéz tartani, brutális szűrés kell hozzájuk, anélkül folyamatos ammónia mérgezésben élnek, ami gátolja a növekedésüket.


Erről a szemléletről beszéltem. 2 kattintással elérhető minden infó, ha rákeresel hogy lehet ilyen halakat otthon tartani, 10 hozzászólásból legalább 7 azzal kezdi, hogy kint, kerti tóban.

2017. okt. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
100%
Najó menj feküdj le aludni én ezt az értelmi fogyatékosságot nem bírom, jelentettem a kérdésedet hamarosan remélem leszedik.
2017. okt. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:

korül belül 1 méter x 60 cm lehet .....

de megmondom őszintén hogy pontosan nem tudom....nem is tudom miért kéne tudyam.... Egy ekkora akvarium 10 akkora halnak... De Megértetem hogy igy se joooo

2017. okt. 22. 21:29
 45/54 A kérdező kommentje:
jol van én nem irnák többet de latom ezt a sok ,, NEM IGAZ " kommenteket...es nem hagy nyugodni hogy tudnak igy elöitélni az emberek...
2017. okt. 22. 21:31
 46/54 A kérdező kommentje:

Bocsásson meg az akit megsértetem de amíg valaki nem látja adig csak elképzeli....

Es hiddje el mindenki hogy Jól vannak tartva 🙂

2017. okt. 22. 21:34
 47/54 anonim ***** válasza:
100%
Minek tetted fel a kérdést akkor?
2017. okt. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
100%

Részemről abszolút nem negatív válaszok jönnek, remélem nem veszed annak.

Csak beszélgetek, mert úgy érzem, több ilyen emberrel kéne beszélgetned.


"A szüleim , rokonok mindenki végig nézi hogy kínozom szegényeket...."


Erre mondtam, hogy aki ebbe nő bele, annak ez természetes.

A szüleidnek a te korodban nem volt internet, nem volt infó, tartottak állatokat, ahogy az ő szüleitől látták, így látják helyesnek.

Nem rossz emberek, csak hát nem értenek hozzá.


Apám 60 évesen is atom hülye volt a kutyákhoz, pedig világ életében volt kutyája, én meg tőle tanultam gyerekkoromban, aztán 20-on évesen döbbentem rá, hogy mekkora idióta vagyok, kb minden fordítva csináltam, mint ahogy kellett volna.

De jobb későn mint soha, az ember egész életében tanul, csak kell némi alázat, hogy belássuk a hibáinkat.

2017. okt. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:

Utolsó.

nem mind de öszintén vannak sértö kommentek is....

Es ténleg , ténleg nem tartanám egyiket se ha nem lenne ra lehetöség....

es többet tudok róluk mint barkiröl...interneten éjel-napal róluk olvsok es Beszelgetem tenyésztőkkel és azok tudyak hogy tartom öket....🤔🙂.

Minden tiszteletem az alatoké ezert lettem vega 2 eve.....

Csak azert mert több van meg tudom öket helyesen tartani....mert ha mondyuk csk. hallak lennének pont ugyanugy tartanám öket..... Mindenre van idöm es sokszor volt velük rossz napon... A nyul meg szobatiszta lett...de nem akkartam levágatni....

2017. okt. 22. 21:43
 50/54 A kérdező kommentje:

es persze nekem is vannak hibáim.

Pont ezért kértem Segitseget (mielött megvettem öket) olyantól akik értenek hozzájuk....

2017. okt. 22. 21:45
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!