Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az baj ha sok állat van egy...

Az baj ha sok állat van egy szobában?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy az baj ha sokfajta állat van egy szobabá ? (mind egészséges és mondjuk jól kijönnek egymással)?

2017. okt. 22. 19:46
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
100%
Az igen.. :D
2017. okt. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:

Mindennek van megfelelö .

söt sajnos a halaknak nagyon nagy...de nem volt kisebb . Hát ezek olyan halak hogy a szomszéd faluba van egy Tó es járnak halászni. Ezt a tiz halat is macskával etteték volna meg. de elvetem ,, tölük". ugyhogy Tavi halak . (cárász és Pontyok ha jól tudom...) a hörcsögögnek és a papagájoknak is teljesen megfelelö.


Szerintem nem sok van... a szüleim eleinte nem akkartak bele menni mindbe...de látak hogy naponta takaritok utánuk , szeretem öket ...megengedik .. (eleinte megbeszéltük hogy ha az egyik beteg lesz mert rosszul gondozom öket akkor nem lesz több)

2017. okt. 22. 20:55
 23/54 A kérdező kommentje:
A régi cica nagyon jól kijöt minden állatal...
2017. okt. 22. 20:57
 24/54 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kárász és ponty téma most lapátra tett. :D Azt mondod túl nagy hah! Tudod mekkora mérettől lehet magyarországi fajokat tartani jól? Olyan 500 litertől minimum! Még mindig túl nagynak gondolod az akváriumot? Van vízhűtő és bivalyerős külső szűrő?

A többi is no comment de ez most biztosította nekem hogy a feléhez se értesz amit tartasz, nem itt kéne meghúzni a határt hanem itt kéne elkezdeni egy részének új gazdát keresni.

2017. okt. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 A kérdező kommentje:

A halak vagy 5 max 10 cm !

nem azok a nagyok (most tenleg nem en nem értek hozzájuk mert egy Horgász mondta az meg ismeri a halakat!) Be kéne irni a google ba. nem csak méteresek vannak😅😅😅

2017. okt. 22. 21:04
 26/54 A kérdező kommentje:
Szerintem maga nem erti hogy mit irok😅
2017. okt. 22. 21:05
 27/54 A kérdező kommentje:
Meg ha annyira nem értek hozzájuk , hogy egéséges mind? Hogy engednék meg a szüleim?
2017. okt. 22. 21:06
 28/54 A kérdező kommentje:

Mindegy...látom ebbe a csoporta nincs helyem... csak mert meg nem vagyok felnöt semmihez sem értek...már értem miert ilyenek a ,,mai fiatalok" de komolyan !😕😕😕


Mindegy...hagyuk az egészet....

2017. okt. 22. 21:07
 29/54 anonim válasza:
100%
Szerintem elég kisállatod van fordíts rájuk több időt, ne vegyél mégtöbbet mert bárhogy is szeretnéd kevesebbet fogsz majd foglalkoni az eddigi álataidal mert már ők is ott lesznek... az nekik is rossz meg neked is.:(
2017. okt. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
89%
Úristen... Ki vagy te? Nagyon gáz. Ennyi idősen nem állatkertet kéne üzemeltetned hanem tanulnod, bőven rád férne olvasva soraid...
2017. okt. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!