Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az baj ha sok állat van egy...

Az baj ha sok állat van egy szobában?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy az baj ha sokfajta állat van egy szobabá ? (mind egészséges és mondjuk jól kijönnek egymással)?

2017. okt. 22. 19:46
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
100%

Tudod miért 5-10 centisek? Mert nőnének még! És tudod miért nem nőnek? Mert nincs rá helyük. Akkor mondd már meg mekkora az a "túl nagy hely" nekik.

Egyébként meg nullát értesz hozzájuk, szűrőjük legalább van? A horgászok meg semmit nem értenek az akvarisztikához nem kell az ő véleményükre alapozni. Gyakorlatilag te most egy állat gyűjtő vagy és ami van se elég, mégtöbbet akarsz és még ennek se tudod megadni az alap igényeiket.

2017. okt. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:

1. azért nem irok Helyesen mert nem magyar vagyok.

2. harmadik tanuló vagyok. (20 gyerekböl)

3. nem is kellet volna ki írjam a kérdest......

2017. okt. 22. 21:15
 33/54 anonim ***** válasza:
92%

Óriási tévedésben vagy, kérdező!


Nem kötekedésből mondom, nem rossz indulatból, sajnos ez gyakori jelenség, nagyon sok ember jár ebben a cipőben, tudtukon kívül élnek fogalomzavarban.


Az az igazság, hogy te nem az állatokat szereted, hanem saját magadat, és magadat "ajándékozod meg" az állatok közelségének az érzésével.


A valódi állatszeretet, meg a saját magunk szeretése, és önző állattartás között óriási különbség van!


Van egyetlen állatod, aminek utánajártál az optimális tartási körülményeinek?

Van egyetlen állatod, amit normálisan tartasz?


Hány kilométert sétáltatod naponta a kutyáidat?

Hány száz literes akváriumban tartasz hazai hidegvizű halakat? (és hány fokon?)

Milyen gyíkot tartottál ? Csak mert mindegyik védett.



Az ember mindig is vágyott a természet közelségére, amit a legegyszerűbb úgy elérni, ha növényekkel, állatokkal vesszük körbe magunkat.


Ez egészséges esetben viszont az állatokról szól, hiszen ők nem kértek belőlünk, az ember kényszeríti maga mellé őket.

Ezért mielőtt bármit is elvárnánk tőlük, (pl lehessen mindig valami szőröset simogatni, mert jót tesz a vérnyomásnak)

először is az ő igényeiket kell kielégíteni.


A betegesen önző verzió meg az, amit te csinálsz.


Nem föltétlenül tehetsz róla, sok ilyet láttam már, ha az ember ebbe nő bele, ezt veszi természetesnek.


Csak azért írom ezt le, hogy kezdd el másképp látni ezeket a dolgokat, kezdd el átértékelni.

Fejlődni, profibbá válni.

Ha ezt megérted, és elkezded értékelni ezt a hozzáállást, átérezni, mi az igazi felelőssége az állattartásnak

(mert nem az, hogy úgy ahogy életben tartsuk őket a saját szórakoztatásunkra)

akkor nem több állatot fogsz akarni, hanem kevesebbet, de azt legalább profi módon.


Nem úgy, hogy ráfogod, hogy boldog, hanem tanulmányozva az adott állat természetes élőhelyét, és azt leutánozva megteremted neki a megfelelő környezetet, életvitelt, bizonyosan tudni fogod, hogy aránylag teljes életet él, nem csak elhiteted magaddal, csak azért, mert te jól érzed magad köztük.

2017. okt. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
100%
az nem kifogás hogy nem magyar vagy, én soha nem éltem Magyarországon, mégsem esett nehezemre megtanulni helyesen írni.
2017. okt. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 A kérdező kommentje:

mostmár tenleg eleg a sok sértö kommentekböl..

igen van szürö! ( 1 méter / (nem tudom) )

Lenne helyük nöni!!!! ez a 10 hal elférne az akvárium egyik sarkába....


De TUDOM EZ AKKOR SINCS JÓL MERT NEM BANOK JÓL VELÜK. MÁR MEGÉRTETEM A TÖBBI KOMMENTBÖL IS . ok?😔

2017. okt. 22. 21:18
 36/54 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Ne etessétek már, trollkodik. Próbál rettenetes helyesírással írni, de minden ember következetes a hibáiban. Ez csak egy gyenge kísérlet.
2017. okt. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
100%
miért van olyan érzésem hogy fogalmad sincs mekkora az akvárium, milyen a szűrő és hasonló alap dolgokat?
2017. okt. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:

Megértetem ok? Lehet leszálni rolam....

A kutyakat minden reggel és délután visszem sétalni !

Mindennek ,,TÉNLEG" jó helye van...inkább tartom a nyulat minthogy Vágták volna öt is le.....

Szerintem még van idöm megtnulni a Magyr helyesirást,,,,a suliba abszolut nincs Magyarom. csak ithol amenyit beszélek/írók. Elsö sorba a román van.....

2017. okt. 22. 21:21
 39/54 anonim ***** válasza:
100%

Leírnád végre hány LITER az akvárium???? Mert arra se voltál még képes, a szűrőnél meg nem tudom mit írsz hogy méter/??? te azt se tudod mi az a szűrő.

Ezzel meg csak magad hitegeted hogy jobb mintha levágták volna jobb mintha a halakat macskák ették volna meg stb stb. Beteges amit csinálsz.

2017. okt. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 A kérdező kommentje:

Mert a szüleim is besegítenek....DE EMBEREK MEGERTETEM SEMMIT NEM CSINÁLOK JÓL ? ok...

A szüleim , rokonok mindenki végig nézi hogy kínozom szegényeket....hat igen🤔😐😐😐



Nem irtam többet akkor miert jön ez a sok negativ komment....a hörcsögböl is 3 volt mikor elakartam hozni de a másik mar meghalt....persze ezeket is ott kellet volna hagyam....jaaaa.


BIZTOS HOGY NEM ÉRTEK MINDENHEZ HISZ 14 EVES VAGYOK. De nem egyedül élek

2017. okt. 22. 21:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!