Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az baj ha sok állat van egy...

Az baj ha sok állat van egy szobában?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy az baj ha sokfajta állat van egy szobabá ? (mind egészséges és mondjuk jól kijönnek egymással)?

2017. okt. 22. 19:46
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
100%
De hallod, ha ennyire megmagyarázol mident, meg neked kell, hogy igazad legyen, meg tiéd az utolsó szó, akkor miért tetted ki a kérdést? Rajtad kívül mindenki látja, hogy ennyi állat bőven elég neked, főleg egy szobába zsúfolva, minek kellene még? Nyisd ki a szemed... De úgy sem fogod, az ivazságtól függetlenül is neked lesz igazad mindig, bárki bármit mond. Már bele vagy fásulva ebbe az egész állatkertesdibe.
2017. okt. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi vagyok, milyen a hörik helye. Én csak azokhoz érték a felsoroltak közül, viszont azokhoz legalább profin. Teszek ide pár linket, hogyan néz ki egy megfelelő hely hörcsögöknek. Nyilván neked mindenből kettő kellene. Azt persze nem tudom, milyen fajta hörik, de az általam mutatott linkek szinte minden fajnak jók.


Megfelelő helyek hörcsögnek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ami nem jó, és kínzásnak számít:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Remélem, a te pockaid nem ilyen kis kaki ketrecekben vannak. :/


De hogy a kérdésre is válaszoljak, igen, baj, ha sok állatod van. Érzik egymás szagát, ez stresszes nekik. Főleg, ha a höri a ragadozók szagát érzi. Ráadásul ők éjszakai állatok, a többi nappal van fent. Ez sem jó nekik. Zavarják egymást.


Ezt az oldalt alaposan nézd át, minden fontos információt összegyűjt a hörcsögtartásról:

[link]

2017. okt. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
100%

A halakat miért nem enegeded szabadon 1 helyen, ahol nincsenek horgászok és illeszkednek a közegbe? Rögtön lenne egy rakat helyed pl 1 terrárium számára.

Nem mintha bíztatni akarnálak további állatok tartására, szerintem bőven sok 1 ekkora szobába ennyi. De legalább a halakat engedd el.

2017. okt. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD fogyatékos.
2017. dec. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!