Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha megfelelő helyük, boldog,...

Ha megfelelő helyük, boldog, stresszmentes életük van miért baj ha sok állatom van?

Figyelt kérdés
Az emberek asztmondyák ez már nem normális dolog . Nagy baj ha jobban szeretem az állataimat mint legtöbb embert? Délután inkább foglalkozok velük és ha a barátnömnél megyek sétalni oda is viszem a kutyáim ! (Igaz jó sokkan vannak de megfelelő helyük van) ☺
2017. nov. 12. 19:51
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mármint a konkrét kérdésem az lenne hogy miért mondyák azt hogy tuti nem tudom öket gondotni. Meg aki látta hogy jól vanmak tartva asztmondya csak velük foglalkozom😓
2017. nov. 12. 19:54
 2/14 anonim ***** válasza:
Számszerint hányan vannak?
2017. nov. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Fáj látni a "helyesírásodat". Egyébként nem csak azzal kell dicsekedni, hogy sok állatod van. Az us fontos, milyen a helyük.
2017. nov. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A házban 9 külömböző fajta. 🙂 ( tudom ez most lesokkolt mindenkit . De nem egyedül gondozom öket és sok tenyéztö is segitet szóval naponta max 2 ora a gondozásuk. A többi a velük való foglalkozás)
2017. nov. 12. 20:03
 5/14 A kérdező kommentje:
U.I nagyon sajnálom a helyesírást . Romániába élek. Még nem is ismerek minden magyar szót 😕
2017. nov. 12. 20:04
 6/14 anonim ***** válasza:
Milyen állatok vannak egy szobában tartva?
2017. nov. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hát már egy ideje legtöbb külön van...akik északa aktívabbak külön.

Pl : A papagáj nappali szóval külön a hörcsögtol....stb

2017. nov. 12. 20:15
 8/14 Andizsuzsi ***** válasza:

A dy Romániában milyen hangot jelöl?


Az embereket kellene megkérdezni, akik szerint sok. Mi nem látjuk, hogy milyen körülmények között milyen állatokat tartasz.

2017. nov. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Akkor *azt mondják.

Hát a körülmények ténleg nagyon jók. Nem haszonállatként tartóm öket. Hanem társként. (Szeretem és tisztelem öket)

2017. nov. 12. 20:24
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Már megint próbálod itt magad ajnározni ezzel a témával? Te vagy aki "tavi halakat tart egy ötven lityós akváriumban és milyen jól érzik magukat" kérdező. Az előző kérdéseddel konkrét veszekedést robbantottál ki ebben az állattartás témában, elég provokatív.
2017. nov. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!