Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha megfelelő helyük, boldog,...

Ha megfelelő helyük, boldog, stresszmentes életük van miért baj ha sok állatom van?

Figyelt kérdés
Az emberek asztmondyák ez már nem normális dolog . Nagy baj ha jobban szeretem az állataimat mint legtöbb embert? Délután inkább foglalkozok velük és ha a barátnömnél megyek sétalni oda is viszem a kutyáim ! (Igaz jó sokkan vannak de megfelelő helyük van) ☺
2017. nov. 12. 19:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként miért dicsekedsz ennyire ezzel? Mert ez szín tiszta dicsekvés amit csinálsz, már ahogy kezeled a témát és beszélsz róla. "9 fajta állat van a házban tudom ez most sokkol titeket" engem csak az sokkol hogy vannak emberek akik összehalmozzák az állatokat hogy utána ezzel villoghassanak.
2017. nov. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is emlékszem az előző kérésre. Vérlázító volt...
2017. nov. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az előző kérdését nem ismerőknek vettem a fáradtságot és kikerestem: https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__egyeb-kerdesek__8925..
2017. nov. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha már itt tartunk.. nekünk minimum 25 állatfaj található meg az udvaron és a házban összesen, szóval nem kell ennyire felvágnod, van nálad menőbb (én). senki se nézett még hülyének, de nem is szoktam dicsekedni vele. Van olyan ismerősöm aki 3 év ismeretség után jött rá erre...
2017. dec. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!