Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tengeri malac vagy hörcsög...

Tengeri malac vagy hörcsög érné meg?

Figyelt kérdés

Minden álmom hogy legyen egy hozzájuk hasonló kisállatom , de nem tudom eldönteni hogy melyik lenne a jobb.Általában 3-4 ig iskolába vagyok szóval az se ártana hogy ne érezze magát az állat egyedül amíg távol vagyok.De ha esetleg van másik ehhez hasonló állat szívesen várom az ötleteket.(Egeret és patkányt nem szeretnék) Van egy kutyám is de ő nem bántá mert nem bent lakik.

Előre köszönöm a válaszokat.



2017. dec. 9. 19:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ő mondta neked, hogy szeret egyedül lenni? Még jól megy...

Valahol tiltják is, az egyedül tartásukat, törvény van róla. De mondjuk te biztos jobban tudod, mert megbeszélted vele, hogy neki így jó!:)

2018. febr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Na, visszatértem.

Egyébként nem veszekedni akartam, nem azért írtam az előző válaszomat.

Nekem is volt 2 malackám, az egyik meghalt, a másik egyedül maradt. Gyerek fejjel nem gondoltam bele, hogy kellene neki egy társ.

Mi is sokat foglalkoztunk vele, de szép lassan elvadult, egyszer el is szökött. Szóval tényleg nem rosszindulatból, csak számolj rá, hogy a későbbiekben szomorú is lehet az állatkád.

2018. febr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!