Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezt feldolgozni?

Hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Januárban elveszítettem a 16 éves kutyusomat.Tudom,hogy öreg volt és neki így jobb,hogy már nem szenved.Hihetetlenül hiányzik hiszen két éves voltam amikor ő született vagyis sokat voltunk együtt.Most már lassan egy hete pedig az egyik macskánk nagyon beteg őt gyógyszerezzük de nem nagyon javul és már beszéltünk az elaltatásról is ha nem javul ő még nagyon fiatal egy éves sincs.Még bízunk benne,hogy meggyógyul nem akarjuk,hogy sokáig szenvedjen.Nagyon megvisel a kutyusom halála és macska betegsége másnak lehet ők csak állatok nálunk viszont családtagok.Hogyan lehetne jobb?Próbáltam mindent megadni a kutyámnak amíg élt nagyon szerettem a macskát pedig betegen se hagyom magára.Viszont eléggé megvisel a szenvedésüket látnom.
2018. márc. 29. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy időben ezért nem volt kutyám, nem akartam többet átmenni ezen. Aztán ahogy idősebb leszel rájössz, hogy te is meghalsz, mindenki meghal, valahogy bele kell ebbe nyugodni. Meg kell békélni ezzel és nem szabad elzárkózni attól, hogy gazdátlan állatokat fogadj örökbe, akiket aztán sajnos megint ugyanígy el kell engedni.
2018. márc. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!