Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lenne igény nagy "állatsimogat...

Lenne igény nagy "állatsimogatóra" Budapesten, ahol csak háziállatok vannak?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy lenne-e rá igény. Mindegyik állat szelíd lenne és simogatható, némelyikhez (pl shetlandi pónik, kecskék) be is lehetne menni. Természetesen felügyelet mellett. Lenne büfé és wc, játszótér. Háziállatokon kívűl még dámszarvasok lennének, vagy háziállatok más, távoli tájakról (pl láma, jak)
2018. júl. 12. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Sztem nem
2018. júl. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Pontosítok. Lenne rá igény de nem lenne akkora bevétel hogy az fedezze az üzemeltetést, nemhogy még meg is élj belőle.


#1 voltam

2018. júl. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

Budakeszi vadasparkban jártál már?

Egyébként az állatkert emu-fióka és kiskenguru simogatóját semmi nem tudja überelni.


Az állatsimató egyébként is állatkínzás. Fejlettebb országokban már szerencsére több helyen is betiltották.

Ha szereted az állatokat, inkább ne gondolkodj ilyesmin.

2018. júl. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Voltam, igen. Szerintem szuper, de kicsi a háziállatos rész. Amúgy voltam a fővárosiban is, a kenguruk elvannak zárva, hozzájuk érni nem lehet, az emuk meg nagy ívben elkerülnek mindenkit. Nem volt egy nagy szám. Most a Holnemvolt Parkba sem lehetett átmenni az állatkerti jeggyel...
2018. júl. 12. 16:35
 5/12 A kérdező kommentje:

Amúgy nem értem miért lenne állatkínzás. Egy idő intervallum lenne mikor be lehet menni pl a pónikhoz, egy felügyelő mellett. Azon kívűl akkor tudnák simogatni őket, mikor az állatok oda mennek a kerítéshez. Azt már az állat dönti el.


Én anno, kiskoromban addig simogattam egy birkát, míg bealudt :D nagyon tetszett neki, semmi kínzás nem volt benne, ő jött oda hozzám :D

2018. júl. 12. 16:39
 6/12 anonim ***** válasza:

Én szivesen járnék.:)

Van Budapesten most?

A belváros közelében lenne jó.

2018. júl. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Margitszigeten jártál már?

Kb olyan mint amit szeretnél.

2018. júl. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán van. A Fővárosi Állatkertnek van a Holnemvolt Park része, ahol vannak kecskék, alpakák, néhány ló és tehén, de ennyi. De azt át fogják építeni.


A Margit szigetiben nem lehet simogatni őket. Kb mindent a szemnek, semmit a kéznek elv van náluk.

2018. júl. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem lenne :) Bár ha ilyenben gondolkodsz, érdemes valami különleges állatot is beszerezni, mert manapság már csak az vonzza a nagyérdeműt.
2018. júl. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szurikátát érdemes lenne beszerezni, azt nagyon szeretik a gyerekek simogatni.
2018. júl. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!