Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » 5 éves kislányom nagyon...

5 éves kislányom nagyon vágyik egy törpe hörcsögre! (? ) Jó ötletnek tartjátok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 13:43
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Akkor kettőő:) köszönöm az alapos válaszod,rengeteget segítettél:)))
2010. jún. 28. 21:31
 22/30 anonim ***** válasza:

nem!!

nekem aranyhörim volt, és a 6 éves tasóm kivette a helyéről, és agyontaposta...:( pedig csak játtszott vele!!! semmiképp ne vegyél még neki ilyen idős korában!

2010. jún. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Keress neki a falban egy egeret. Annak is örülni fog, nem tudja megkülönböztetni úgysem.
2010. jún. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
idióta,keress te a te gyerekednek!!!
2010. jún. 29. 07:10
 25/30 anonim ***** válasza:

Nem.


"Én csak a kérdésre válaszolok, ha nem tetszik a választ, legközelebb fogalmazz jobban!"

2010. jún. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
21:02 vagyok ismét=) Szívesen! És jól teszed,ha kettőt veszel,nem fogod megbánni.A kislányod is nagyon fog örülni minden nap=D Ja és nézz fel a tengerimalac.gemon oldalra,ott ingyen is hozzájuthatsz tengerimalacokhoz,én is így szereztem mind a két malackámat.Budapestről elhozták nekem ingyen(150km) csak hogy jó helye legyen.Lehet hogy te is kifogsz egy ilyen alkalmat.Ja és én a régebbi ketrecemet is ingyen kaptam onnan(kifogástalan állpotban volt,azért adták ingyen mert már nem kellett nekik ls nem akartak hasznot húzni belőle) Nos hát sok sikert!
2010. jún. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
Nem ajánlom! Keresztfiam 5 évesen csak látogatóba volt nálunk, nekem volt hörim, aki nagyon kedves kis jószág volt, kezes volt, de keresztfiam folyamatosan piszkálta, nem tudta megfogni, szegény höri teljesen megviseltnek látszott, picit meg is vadult, kellett neki 2-3 nap (és NYUGALOM!), hogy újra a régi legyen. Az a baj, hogy a kisgyerekek állandóan kézbe akarják venni, de nem nagyon lehet, mert gyorsan mozognak ezek a pici lények, ezért a ketrecben kezdik őket piszkálni néha botokkal is, amit nem szeretnek a hörcsögök. Egyébként annyira nem is játékos állatok, naponta max. 1 órát lehet velük játszani, rengeteget alszanak nappal. Én nem vennék. Remélem tudtam segíteni. :)
2010. jún. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem olvastam végig lehet mér írták hogy jobb terráriumban tartani mint ketrecben, abból nem tudja kikaparni az almot, stb. Szerintem azt vegyél inkább! a teszveszen és a vaterán is vannak jók. Sok sikert és jó malackázást :)

2010. jún. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen a rengeteg hasznos és figyelmes jó tanácsot:)) Örülök,hogy ilyen jó embereket vezényelt ide a sors:-)))))

Drágák vagytok:)))

2010. jún. 30. 14:05
 30/30 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél neki egy hím törpehörit.
2010. nov. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!