Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot tartsak benn a...

Milyen állatot tartsak benn a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Állatos termékeket forgalamzó cégnál dolgozok (irodában), és megengedett hogy tartahatunk benn állatot. Pl az eladótérben van egy tengeri akvárium, és egy kígyó is. Az egyik kolléganő messze lakik, ő hozza mindig a kutyáit magával. 2 kollégám asztalán gekkók vannak, egy másiknál pedig madárpók (ők mind másik helyiségben vannak mint én).


Megkérdzetem a főnököt, és mondta hogy én is tarthatok benn valamit ha akarok. Otthon van egy kutyám (én nem hozom be őt, mert közel lakom, 5 percnyire, és van két ékszerteknősöm is). Gondoltam szárazföldi tekire, de neki nem lenne elég hely. Sünit is szívesen tartanék, őt viszont ellenzi az a kollégám akivel egy irodában vagyok, mert hogy "büdös lenne". Ezáltal kiesik a nyuszi, tengerimalac, hörcsög is...

Viziteknőst nem szeretnék, mert az otthon is van.


Ti mit ajánlanátok?

Kb 1 m X 30 cm helyen lenne.


2018. nov. 17. 11:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
57%
Miért van mindenki lepontozva? Normális válaszok érkeztek.
2018. nov. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez tényleg kicsi hely... nagyon

Ha komázni” akarsz vele akkor patkányt tarts,irtó okosak és cukik,

Patkányvarázs.com azthiszem.. na minegy ha beírod hogy patkányvarázs kidobja a google, fb csoportjuk is van ott is kérdezősködhetsz, esetleg még (fb) EKA-(együtt a kisállatokért alapítvány) nál is kérdezősködhetnél, rengeteg több fajta állatkát lehet tőlük örökbefogadni.

2018. nov. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Lovat, de ha bosszantani akarod vele a kollegákat, pl. bolhát, és eteted a kolóniát az Ő friss vérükkel. Az idomítás az külön kérdés, de szerintem az is megoldható.. A következő hivatali napot egy vízzel átitatott szivacsos dobozban is megvárják.. :))
2018. dec. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!