Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot tartsak?

Milyen állatot tartsak?

Figyelt kérdés
Egyetemre fogok menni külföldre és szeretnék valami kisebb állatot amit repülőn haza tudok hozni vagy ott lehet hagyni hónapokig és nem lesz baja. Gondolkoztam rovarokon ami max 9 hónapig élnek, de jól jönne még pár ötlet. Eddig kígyóm volt, nem hiszem, hogy engedik koliba.

2019. febr. 10. 11:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
11%
Látom nagyon sokan nem értenek a teknősökhöz, csak lepontoznak:)) Most is van 4 darab és október óta, annyi volt 4 alkalommal rájuk néztem. Nagyon jól elvannak és lesznek is még pár hónapig a hűtőszekrényben.
2019. febr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%

11-es, én pl eléggé értek a teknősökhöz, de így hirtelen egyet se tudok mondani, aminek a bioritmusa különböző egyetemek szemesztereihez, nyári szüneteihez alkalmazkodott volna.

Úgyhogy állj a sarokba, gondolkozz el a hülyeségeden, és szégyelld el magad!

2019. febr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Emberek, az otthagyást állatgondozónál gondoltam, le lehet nyugodni. Csak olyan állat kéne amit nem visel meg s környezetváltás. Mert pl egy kígyó le se tojja, hogy hol van amíg mindent megkap de egy kutya kiakad ha két gazdája van évente.
2019. febr. 11. 06:25
 14/14 A kérdező kommentje:
Azoknak akik normális választ küldtek, köszönöm ment a zöld kéz. Akik meg félreértették, bocsánat, hogy érthetetlenül fogalmaztam. Az állatka azért kell, hogy tartsa bennem a lelket. Fel sem kelnék ha nem lenne. :D
2019. febr. 11. 07:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!