Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az állatkertek szerintetek is...

Az állatkertek szerintetek is alapvetően szomorú helyek?

Figyelt kérdés
2019. júl. 1. 13:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem voltam még elég állatkertben, hogy ezt megítéljem, biztos vannak hatalmas borzalmak még a nyugati világban is, de amit eddig láttam (Szeged, Nyíregyháza, Budapest), épp ellenkezőleg, nagyon jó körülmények között tartják az állatokat.
2019. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
6%
Elismerem,hogy hasznosak a fajmentés szempontjából,de akkor már inkább egy természetvédelmi terület vagy vadaspark. Az állatoknak se jó hogy be van zárva és mondjuk 10méterről folyamatosan érzi egy potenciális préda/ragadozó szagát egész életében. Mondjuk a szarvasok/őzek egész életükben rettegnek ha van a közelben egy nagymacska/farkas kifutó és arról fúj a szél..Vagy az oroszlán vágyakozva szagolja a kisemlősök szagát úgy,hogy sosem érheti el és eheti meg.
2019. júl. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
27%
Ne is mondd... amikor látom a vadállatokat kis kutyakenelekben a szívem szakad meg.
2019. júl. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak természetvédelmi területek, de az orvvadászatot ez sem tartja vissza sajnos :( Az állatkertben még mindig nagyobb a faj túlélési esélye. És persze hogy látogatható, különben nem tudná fentartani magát, ami megint állatok életébe kerülne.
2019. júl. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor voltam utoljára a Nyíregyházi Állatkertben,mikor megláttam azt a szomorű dingót a ketrecben... Azóta nem mentem oda, megcsömörlöttem tőlük. Pedig Nyíregyházi vagyok..
2019. júl. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
nyíregyházi
2019. júl. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!