Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Halasok, ti esztek halat?

Halasok, ti esztek halat?

Figyelt kérdés

Éppen halrudakat ettem, úgy néztem az akváriumot. Aztán leesett, hogy mekkora szemétség, még ha nincsenek is tisztában vele :)

Meghát a kutyások sem eszik meg a kedvenceiket.

Mi a véleményetek a témáról? :D


2011. máj. 17. 00:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Hát igen. Én is úgy vagyok vele, hogy ha nem muszáj, akkor egy rovart se ütök le, inkább kitessékelem. Viszont ha kell, én is megpucolom a halat, vagy bármi mást. Rossz érzés, de úgy gondolom, hogy aki megeszi a húst, az vállalja az ezzel járó munkát is.


Köszönöm a válaszokat.

2011. máj. 17. 17:51
 12/12 anonim ***** válasza:
Én speciel a halat nem szeretem, de a többi állat megevésével semmi bajom. Tudom hogy élt, tudom hogy mozgott, de én meg éhes vagyok. Ez az élet rendje, ahogy mások már mondták.Erősebb megeszi a kisebbet. Amíg nem strandolunk vízilovakkal, cápákkal, krokodilokkal együtt, vagy nem rúgunk seggbe egy oroszlánt, egy bengáli tigrist, vagy egy medvét, ez a veszély minket nem fenyeget.
2011. máj. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!