Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit gondoltok erről az akváriu...

Mit gondoltok erről az akváriumról?

Figyelt kérdés
ezt kapom karácsonyra ár kinyomoztam de ugy volr hogy 60 l-eset kapok... ez meg csak 45.. :( igy csak guppikat fogok bennt tartani de abból hányat??? és mit gondodltok a szűrésről meg ezekről? mert én ezekhez nem nagyon értek azt láttam hogy a világítás benne nagyon béna 15W azt lehet ugy cserélni h bemegyek egy ilyen boltba ahol ilyenek árunak és megmondom hogy ennyi meg ennyi wattosat kérek? vagy hogy van ez? ki lehet azt egyáltaán szedni belőle? mert én olyan világítást akarok ami megfelel azoknak a növényekneke a világítására hogy pl rős világítás vagy intenzív ez alatt pl. diszhal infon kb hány wattot értenek? szoval ezt akkor lehet igy van azt a világítást ki tudom egyáltalán szedni? elre is köszi de ha van tippetek hogy esetleg még milyen hal lehet ebbe akkor szivesen várom! jah és azt még kihagytam hogy tudod a szetteknél a szűrés meg ezek alul vannak mératezve és megnéztem a szüleim mit irogattam az elaoval és azt irták h 1000 ft-tal tudja olcsobban adni ha nem kérünk bele semmit tehát csak az akváriumot és ennyi teháát a benne lévő készülékek csak 1000 ft-ot érnek vagy mi??? mert ugy terveztem hogy nem kel bele semmi mert majd én a boltba külön megveszem hozzá a méretéhez valő szűrést mert ugygondoltam a fűtést nem fogom lecserélni az csak jó lesz.. mert márkát bezzeg nem irnak h a bene évő szűrő fűtő milyen csak azt hogy az alkatrészek márkájank változtatási jogát fenntartja..... na mondom jóvan. tehát aki ért ehhez a világítás zsűrés dologhoz az egy picit kioktathatna ! :) na sziasztok köszi előe is a normális válaszokat :)) [link]
2013. nov. 30. 21:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Oké ujra köszönöm a válaszokat elolvastam mind és ment a zöldkéz :)
2013. dec. 2. 16:52
 12/15 A kérdező kommentje:
És most akkor itt nézegettem hozzá szűrőket és ugyhalottam hogy az eheim az jo márrka és ebbe az aksiba jolenne az eheim piickup 2008? Ugye est is a teszveszen néztem ott van feladva és azt irják hogy 30~60 literig jo akkor ez jo lesz bele!? Vagy itt sem irnak igazzat és mégsem jó bele??? Várom a válaszokat! :)
2013. dec. 2. 17:26
 13/15 Pendulum92 ***** válasza:
Egy bizonyos halmennyiség mellé elég, ha meg akarod pakolni rendesen akkor inkább a 2010-es.
2013. dec. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
aha értem mert én ehhez a szűrőhőz meg aksihoz ugy 5-6 guppit számoltam és azzal a 2010-essel esetleg mennyivel mehet bele több??
2013. dec. 2. 18:16
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem rossz a 2008-as szűrő ehhez, ha nincs túlpakolva. Beszéld meg az eladóval (VT), hogy kétségeid vannak a 2008-as szűrővel kapcsolatban, ha nem felel meg a szűrő, akkor esetleg cserélje ki nagyobbra.
2013. dec. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!