Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nehéz döntés. Indítsak akváriu...

Nehéz döntés. Indítsak akváriumot halakkal, annak tudatában, hogy a következő 2 évben 4-szer kellene szállítsam több mint 100 km-ert? Egyetemről haza, majd vissza. Stb.

Figyelt kérdés
160 literesre gondoltam bútorral. Tervem szerint nyár végén vásárolnék akváriumot mindennel együtt, kis díszhalakkal, viszont komoly fejtörést okoz, hogy megéri-e ősz elején nekifogni ilyen feltételekkel is vagy sem?

2016. dec. 28. 17:48
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
0%

De mit foglalkozol te velem állandóan? Ha egyszer én így csináltam és BEVÁLT, akkor az neked miért fáj? Vagy a te halaidnak mivel lesz jobb vagy rosszabb életük attól, hogy én milyen gyakran cseréltem a vizet?

De tudod mit? Neked van igazad, én vagyok a h**e és én csináltam rosszul mindent.

(Okos enged, szamár szenved.) :-)

2016. dec. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
43%
azért mert mást is erre biztatsz... miattad öleti le a halait...
2016. dec. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 Salx Narval ***** válasza:
Kedves kérdező a palack nem jó szállításra erre a célra műanyag zacskó kell, a biztonság kedvéért jó erős legyen és háromnegyedig töltsd fel akváriumvízzel majd a légpumpával fúvasd feszesre és jól kösd meg őket. Ezt követően én még egy zacsit ráhúznék és újságpapírba tekerném. Az így előkészített zacskókat állítva egy rekeszbe tenném és a réseket kitömném ruhával vagy valami puha cuccal. Minél ritkábban vannak annál jobb 2-3 apróbb hálnál ne legyen több 1 zacskóban és a nagyobbaknak külön zacskó kell. 1-2 órás utat ki kell bírjanak így különösebb gond nélkül.
2016. dec. 31. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :D
2016. dec. 31. 08:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!