Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy tudnám meggyőzni a...

Hogy tudnám meggyőzni a szüleimet?

Figyelt kérdés
Sziasztok:) szeretnék nagyon egy dzsungáriai törpehörit, de a szüleim nem engedik meg. Van egy betta halam és egy aranyhörim. A bettát én gondozom 100%-osan a hörinek a ketrecét viszont anyum fertőtleníti mert nem akarja hogy én csináljam mert ő hipóval szokta fertőtleníteni vagy mindegy valamilyen mással naés szóval nem szeretné. és most van egy üres terráriumom (különben állatmániás vagyok) és abba szeretnék egy törpehörit. Tanácsokat kérek, hogy hogy tudnám rávenni a szüleimet a mégeggy hörire? azt mondják hogy a hörit is ők gondozzák meg hogy most a tanulásra kéne koncentrálnom meg stb... HELP!!!
2011. okt. 25. 16:30
1 2
 11/11 bánomisén ***** válasza:

Kérdező, csak azt kaptad, amit megérdemeltél. Ha ezen megsértődsz, akkor igaza van anyukádnak, nem vagy érett még egy állat tartására.

Te hívtál ide minket a kérdéseddel, ne csodálkozz, hogy kaptál válaszokat. Inkább köszönd meg szépen, hogy rád pazaroltuk a drága időnket.


Csá!

2011. nov. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!