Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül egy tengeri...

Mennyibe kerül egy tengeri malacnak ketrec? Melyik a jobb az akvárium vagy a ketrec? Melyik az olcsóbb?

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 18:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
18.59-es!Ne nézd már hülyének az embert!Nem szoktam a napra tenni a malacokat se ketrecben,se terráriumban!Kispesten láttam a ketrecet.
2009. máj. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!

A ketrec sokkal jobb mert jobban szellőzik mint a terrárium.Mi 3000ft ért vettünk egy nagyon jól felszerelt tengeri malac ketrecet.Van benne odú,külön felső tér.Igaz mi használtan vettük.Mikor haza vittük akkor szépen mosószeres vízzel átmostuk.Utána még 2x tiszta vízzel átmostuk megtöröltük és úgy tettem bele a malackát.A ketrec azért is jó mert így a malacka jobban látja a körülötte történő dolgokat.Remélem tudtam segíteni.

2009. máj. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

KOMOLYAN 3000 FT-ÉRT VETTED A KETRECET? HOL? ELFÉRNE BENNE KÉT MALAC?


Már sokan mondták, hogy a ketrec a jobb meg azt is, hogy a terrárium. Van amelyik ezért van amelyik azért jobb. Az érdekel, hogy majd a malacoknak jó legyen. Azt hiszem inkább ketrecet veszek.

2009. máj. 18. 14:21
 14/14 krisztian.espana válasza:
Ketrec ajánlatos.
2010. okt. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!