Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül örökre elaltatn...

Mennyibe kerül örökre elaltatni egy patkányt?

Figyelt kérdés
Kábé? Vagy itthon nem tudom megoldani? Valamit adni neki amitől csak elalszik végleg és kész? És ne a patkányméreggel jöjjetek, attól szenvednek egy csomót a szerencsétlen állatok.

2012. jan. 5. 17:05
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
0%
Van, amikor meg kell ölni az állatot. Pl volt egy kismacska, a hátsó lábait csak húzta. Értelmetlenség volt megtartani. Te is megölöd a patkányodat. Én csak segíteni akartam, mert kérted. meg illik köszönni.Segítettem, s kétségbe vonod az emberségemet is? Ez milyen dolog? Válaszoltam, nem kell elfogadnod! De nem is kell köszönetképen a sárga földig lehordanod. Megköszönöd, s nem így teszel. Megtiszteltelek, hogy foglalkozom a problémáddal. Tisztelj meg, hogy nem vonod kétségbe a jóindulatomat és az emberségemet.
2012. jan. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:

"

A kérdező kommentje:


Én bántottalak meg téged? Ne nevettess. ....Az állatok biztosan több szeretetet érdemelnek mint te.


Már bocs, hogy ezt érzem, de nekem ez rosszul esik. De biztos nemjól érzékelek.

2012. jan. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
0%

ne úgy képzeld, hogy vízbe dobod, s nézed, hogy vergődik.

Úgy persze hogy állatkínzás.Meg kell fogni a nyakát, benyomni a víz alá, tartani, s azonnal elpusztul.Nem jár annyi kellemetlenséggel sem, mint a tűszúrás az injekciónál.

2012. jan. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:

Ki az,aki képes megfolytani,megölni a kiskedvencét,akit szeret?Az is borzalmas,ha el kell altatni állatorvossal.De így,hogy saját kezűleg..Sosem bírnám megtenni.

Sajnálom a patkányodat.Nekem is volt,4éve,hogy nincs velem.:(

2012. jan. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 Platypus ***** válasza:

A fulladás átkozottul nem azonnali. Az agy légzés nélkül is működik pár percig, és az érzékelés is működik vele együtt. Az altatás során az állat nem fogja fel, mi történik, csak elkábul, és nem ébred fel többet. A fulladás során tudatánál van és érzi ami történik vele.



Na most a nagyszüleink generációjának nem nagyon volt elérhető lehetőség az altatás, meg az ivartalanítás sem, így nekik nem nagyon volt más lehetőségük a nem kívánt szaporulat ellen. Egy 90 éves öregember nehezen fogad be új dolgokat, számukra normális ez a bánásmód. De aki képes eljutni az internetig, az csak képes befogadni a modern orvostudomány vívmányait, mint például a humánus elaltatása egy gyógyíthatatlan, szenvedő kedvencnek. Ha túl lehet rajta esni emberségesen is, akkor miért akarná bárki is a régi, rosszabb módszert választani(fillérb@száson kívül)?

2012. jan. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 A kérdező kommentje:
Én már nem hiszem el hogy 78% "kedves" válaszolóm komolyan írja amit ír. Ennyire tudatlan nem lehet egy ember.
2012. jan. 5. 23:16
 27/55 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos van...idióta,én ezerszer jobban szeretem az állatokat mint az embereket,pont ezért.lenézi az állatokat,szerintem nem is hiszi h egy állatot jobban lehet szeretni mint egy ilyen férget..meg mi az h csak úgy megölünk egy kis macskát??állatorvos minek van?neked az már túl modern?az is lehet h kálcium hiányos volt!nem vagy más mint egy utolsó aljas állatkínzó!és egy magad fajta igenis ezt a bánás módot érdemli!kívánom h dögölj meg fulladásos halálban!de legalább az apádat ne járattad volna így le,szerintem elég ha már te lejárattad magadat!...
2012. jan. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, és a többiek akik a fulladás ellen vagytok. Teljesen egyetértek veletek. Milyen ember az, aki képes a saját kis kedvencét megfogni és vízbe fojtani? Mit érezhet az a kis állat az utolsó pillanataiban? Azt hogy a gazdája éppen megöli? Ha valaki tényleg szeret egy állatot és nincs más választás, nem szabad az elaltatásra sajnálni a pénzt sajnos... Nekem volt egy macskám, 10 éven keresztül. Mondhatjuk úgy, mellette nőttem fel, imádtam őt. Történt vele valami baleset, az orvos azt mondta anyuéknak, el kell altatni. 6 vagy 8 ezer forintot kért érte, pontosan már nem emlékszem. Mivel nagyon nem álltunk (állunk) jól anyagilag, ez nagyon nem hiányzott így pluszba... De soha nem lettem volna képes saját magam végezni azzal, akit évekig én gondoztam, és akihez annyira ragaszkodtam.
2012. jan. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
Jó isten...te olyan elmebeteg ember lehetsz,mint az a csávó,aki vízbe fojtotta egy film kedvéért a kiscicát...:@
2012. jan. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
Sajnos mi is túl estünk már ilyen altatáson:(mi is a macskánkat kellett elaltassuk,de nem tudjuk h mi volt a baja,először fagyállóra gyanakodtunk,de belső vérzése lett ezért az nem lehetett,még a kertből se ment ki egyszer sem:(majd elvittük elaltatni(bánom h nem elöbb),kb. 18E volt, de benne volt a hamvasztás is(a hamvait nem kaptuk meg),és minden szó nélkül kifizettük,ez szerintem tök természetes!de látom vannak akik maguk szeretik megölni az állatukat...ehez csak gratulálni tudok...
2012. jan. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!