Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül örökre elaltatn...

Mennyibe kerül örökre elaltatni egy patkányt?

Figyelt kérdés
Kábé? Vagy itthon nem tudom megoldani? Valamit adni neki amitől csak elalszik végleg és kész? És ne a patkányméreggel jöjjetek, attól szenvednek egy csomót a szerencsétlen állatok.

2012. jan. 5. 17:05
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
18 ezer? Jóég, ez rengeteg. Mi kerül egy altatásban ennyibe? És akinek nincs ennyi pénze rá?
2012. jan. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
A hamvasztás volt drága és mivel február 20-a volt ezért nem tudtuk volna eltemetni(télen nem ajánlatos):((,de lehet h nem ennyi volt,csak azt tudom h drága és erre az összegre emlékszek.
2012. jan. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim válasza:
94%

No végigolvastam.Elrémültem.Nem értem a kedves kommentelőt aki a vizet javasolja.Részemről(és sajnálom hogy idáig jutottam!)szívesen végignézném az illető ilyetén likvidálását!Ilyet még nem hallottam.Fogtál te egyszer ebben az életben beteg állatot az öledben?Néztél a szemébe annak a lénynek akit te neveltél, akinek a legkisebb szusszanását is ismered és tudod mit jelent?És ezek után végig tudod nézni amint a saját kezed által víz alá nyomott fejű TÁRS kapálózik,küzd??????Levegőt akar venni perceken át és Te bírod?Bírod tartani,bírod lélekkel,könny nélkül,nyugodtan állva???MI VAGY TE???Ember tuti nem!


Alig fél éve hogy a dogomat altattattam...Fogtam a mancsát,levegőt sem kaptam,majd belepusztultam,vitte a szívem egy részét magával..Aztán a hamvasztás...ÉS idejössz te és belerondítasz mindannyiunk gyászába,bánatába keserű beletörődésébe ilyen felháborító módon???És még kikéred magadnak hogy így beszélnek veled??Apró nő vagyok,de tudnék veled mit kezdeni ha a két kezem közé kerülnél!Kotródj innen!

2012. jan. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:

13:09


Szép volt, gratulálok!

2012. jan. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
0%
csak gondoltam, nincs rá pénzed, azért kérded, segíteni akartam, bocs hogy válaszoltam, hülyézz le nyugodtan egy állat vagyok 78%
2012. jan. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
0%

sajnálom, nekem ha lenne ennyi pénzem, inkább a gyerekeimre költeném, vagy elküldeném a rákosoknak..

vannak állataim, nagyon szeretem őket, családtagok.

És tudok attól az emberekkel is tisztelettel beszélni. Azokkal is, akik segíteni akarnak. Csak egy szám voltam:78

2012. jan. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy állat, az állatokban nincs szívtelenség, gonoszság, benned viszont jócskán.
2012. jan. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
0%

és én is apró nő vagyok, attól tudok normálisan válaszolni. Segíteni akartam. Szívesen..

"itthon nem tudom megoldani? " ez volt a kérdés. Nem valószínű, hogy hegyekben áll otthon a méreginjekció.

Nem hiszem, hogy aki ilyen hangot enged meg egy nővel szemben (velem) az valóban szerethet bármit is. Egy állatot pl. Aki így beszél, az szerintem csak magát szereti, és az előítéleteit.

Én kérek bocsánatot!

2012. jan. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
0%

"csak azért írok még, mert szeretném, hog ylássátok, nem mindig igaz, amit elképzeltek egy válasz után. Néha csak a tudatlanság vagy az előítélet kápráztat el.

Kimondottan jószívű nőnek tartanak, és mindenki tudja rólam, hogy szeretem az állatokat. Van, aki egyenesen úgy gondolja rólam( bár az is előítélet kissé) hogy afféle "suttogó" vagyok. Minden esetre hallgatnak rám az állatok és a gyerekek.Kifejezetten segítőkésznek és jámbornak tartanak az emberek. Inkább gyógyítok, ártani szántszándékkal sosem szoktam.

De értelmetlennek tartom álszenteskedésből ezreket kidobni az ablakon - ha nincs. Ha van, akkor persze kényelmesebb az állatorvosra bízni az ilyesmit. De megjegyzem, 1000 ft-ból 3 terhes asszonyt be tudnak oltani Afrikában tetanusz ellen - ez talán 3 szülő nő és 3 magzat életét is jelenti.Akinek 18 ezer ft-ja van, miért nem küld el ebből 3-at inkább a Vöröskeresztnek, minthogy eg y bármily kedves patkány HALÁLÁRA költse? Miért nem adj oda egy éhezőnek az utcán, hogy legyen egy jó estéje? Ha már annyi pénz van felesleges?

Talán nem ér-e többet egy büdös hajléktalan, mint egy szeretett patkány? Mert az utóbbinak úgyis mindegy már.

2012. jan. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
0%
ha a válasz TARTALMÁVAL nem értessz egyet, akkor ne FORMAI sértésekkel "köszönd" meg. Aki vette a fáradtságot, hogy foglalkozzék a problémáddal, az megérdemli a tiszteletet. Ha nem tetszik a válasz TARTALMA, vesd el, vagy reagálj esetleg a tartalomra, ne a válaszadó SZEMÉLYÉRE hiszen azt nem is ismered.
2012. jan. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!