Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül örökre elaltatn...

Mennyibe kerül örökre elaltatni egy patkányt?

Figyelt kérdés
Kábé? Vagy itthon nem tudom megoldani? Valamit adni neki amitől csak elalszik végleg és kész? És ne a patkányméreggel jöjjetek, attól szenvednek egy csomót a szerencsétlen állatok.

2012. jan. 5. 17:05
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim válasza:

Tényleg nem érti.


13:09 voltam...

2012. jan. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
De az ilyenek soha nem is fogják...csak remélni merem h valaki vízbe fojtsa...talán akkor nem mond több ilyen hülyeséget...
2012. jan. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
*j
2012. jan. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
78-as sz*pd le a rohadt a**ád te genyó.Te állatkinzó s*ggfej. Rohadna ki a géped alaplapja te állat és halnál meg te szemét r*ngyó!
2013. febr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim válasza:
78 azt kívänom, hogy valaki nyomjon víz alä. Ott aztán kapálozhatnál te kö..ög és szenvedhetnél. Na akkor talán megértenéd, hogy mit érez ilyenkor egy állat, aki komolyan felsőbb rendű nálad. Nem vagy te suttogó hanem egy utolsó mocskos sz.darab!!!!! Ès igen nemrég altattam el szegény kispatkányomat, ráköltöttem 600 forintot minthogy a metróban ülö büdös csöveseknek adtam volna és azt az összeget a kispatkányom ezerszer jobban kiérdemelte mint az alkoholos hajléktalanok.
2013. aug. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!