Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül örökre elaltatn...

Mennyibe kerül örökre elaltatni egy patkányt?

Figyelt kérdés
Kábé? Vagy itthon nem tudom megoldani? Valamit adni neki amitől csak elalszik végleg és kész? És ne a patkányméreggel jöjjetek, attól szenvednek egy csomót a szerencsétlen állatok.

2012. jan. 5. 17:05
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem ér többet egy büdös hajlétalan, mint például a macskám, mert az az ember semmit nem tett értem, nem vagyunk semmilyen viszonyban, de pl. a macskám megszépíti az életemet, szeretetet kapok tőle, amiért megérdemli a 'kegyes' halált, nem azt, hogy az utolsó pillanataiban az én kezeimtől kelljen szenvednie, azoktól a kezektől, amelyek annyi éven át törődést, kedvességet adtak.

Suttogó meg tudod mikor vagy, amikor én királynő.. nem vagy te suttogó, csak sötét.

2012. jan. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 78-as, szerintem kissé túlreagáltad ezt az egészet. Lehurrogtunk, mivel nem értünk egyet veled, sőt, egyenesen elítéljük azt a módszert, amire te annyira esküszöl. Szerintem ezen nem megsértődni kéne, hanem elgondolkozni... Igenis ne nevezd magad állatbarátnak, ha puszta kézzel képes vagy megfojtani a saját kis kedvencedet. Oké, nem mindenkinek van rá több ezer forintja, ezt idáig aláírom. De szerintem te még arra se vetted soha a fáradságot, hogy elmenj az állatorvoshoz és megkérdezd mennyiért altatják el a kisállatodat. Elnézést ha tévedek. Akkor a szeretett háziállatnak ilyen alapon ne vegyünk gyógyszereket se ha baja van, mert annak már úgyis mindegy?! Végül is benyomni a víz alá egyszerűbb...
2012. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:

Te idióta 78-as-.-""" Hogy lehetsz ilyen kegyetlen???

Sajnálom h ennyire el vagy tévedve,hogy azt hiszed, hogy mindenki az embereket szereti, hát nem!Én inkább vagyok állatpárti ők legalább megérdemlik,nem úgy mint egy mocskos csöves aki ha kap pénzt egyből vesz piát vagy drogot!!Viszont ha kajával megkínáluk akkor az már egyből nem kell neki!Én ezen nagyon elgondolkoznék,kevés élettapasztalatod lehet...de a gondolkodás módod felér egy 4 éves szintjével!Én kb. krvára leszrom az embereket,annyira nem érdekel ha vki meghal,viszont egy állat halála jobban érdekel, más macskáját is meg tudom siratni,mert ők MEGÉRDEMLIK!!Te is csak azt mutatod meg hogy milyenek az emberek!Ezért is utálom őket,és rohadtul örülnék ha az ilyenek mind felfordulnának!Inkább egy állat mint egy ember!Jó lenne ha végre felfognád,hogy sokak inkább állatpártiak mint emberpártiak,de csak a magadfajták miatt!

2012. jan. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
0%

Nem az abaj, hogy nem tetszett a módszerem,nekem mindegy, amúgy is egy szükségmegoldást ajánlottam csak.. Hanem hogy én jószándékkal válaszolok, és minősíthetetlen jelzőkkel illet, akinek segíteni akartam. Ezért úgy éreztem, helyes őt helyreigazítani. Erre a valasz adók is elkezdtek szavakkal bántani. Én nem bántottam senkit, ők nem válogattak a szavakban(pedig nem én voltam a kérdező - miért nekem ír egyáltalán.

Először nagyon fájt, ezért válaszoltam szabályellenesen. Most meg úgy éreztem, helyre kell igazítanom ennyi mindenkit, hiszen tévesen cselekszenek, nem helyesen viselkednek. Agresszívak, ártenak, azt mondják, szeretik az állatokat, és közben nem félnek megbántani egy ismeretlen embert. Ez nem vitafórum, de h anagyon vitázni akarunk, az nem a másik "ledöfése" legyen. Én csak válszoltam, a kérdező erre megbántott (akinek segíteni akartam) a közvélemény meg nem őt teszi helyre, hanem nekem támad. Szerintem ezt nem jó szó nélkül hagyni. Hiszen ennyi erővel élőben meg megköveznének? mert segítenék??? Ezért írtam vissza, és kösz a normális hangnemet!

2012. jan. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
0%

46 éves vagyok. És a piás csöves élete is élet, ugyan olyan értékes, mint az én életem. Ha ott lennék, talán én is piát vennék, nem kaját, hogy kibírjam. Ő majd eldönti, mire van szüksége, ő jobban tudja, mint én.

Az állatokat szeretem. De nem szabad az állatot az ember elé emelni. Ez természetellenes és embertelen.

2012. jan. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
0%
Elmentem, megkérdeztem, és 3 hónapig hordtam kötözésre egy malacot, mert volt remény, bár annyiból 10-et vehettünk volna. De senkit sem bántanék meg, aki nekem akar segíteni!
2012. jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
0%

Most nem azért, a sok felháborodott, adjon már választ a 3. kérdésre!!!


Vagy itthon nem tudom megoldani?


Altatót. De az honnan lenne otthon???

2012. jan. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
0%

"Vagy itthon nem tudom megoldani?"


.... ne a patkányméreggel jöjjetek, "

2012. jan. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
78-as, nem tudom miért kell ezen kiakadnod. Ez nem a személyed ellen irányult és nem is azért mert segíteni akartál. Egyszerűen csak a sok állatszerető (mint én is), felháborodott azon a módszeren amit te leírtál, és igenis mindenki szépen elmondta róla a véleményét. Szerintem ezt fogadd el, és ne vedd ennyire a lelkedre. Ilyen egyszerű az egész. A válaszoddal elindítottál egy vitát, most pedig csodálkozol, hogy az emberek miért ilyen szemetek, miért esnek neked. Pedig egyszerűen csak a véleményüket mondják el neked, rólad, a módszereddel kapcsolatban...
2012. jan. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
0%

Az agy légzés nélkül is működik pár percig, és az érzékelés is működik vele együtt. Az altatás során az állat nem fogja fel, mi történik, csak elkábul, és nem ébred fel többet



Nem a v á l a s z r ó l, - arról csak egy valaki írt, hogy mi megy végbe az agyban

(-szerintem az injekcióra is olyasmi, de talán tévedek-)

hanem r ó l a m

"idióta 78-as-.-""" kegyetlen Nem a v á l a s z r ó l, - arról csak egy valaki írt, hogy mi megy végbe az agyban

(-szerintem az injekcióra is olyasmi, de talán tévedek-)

hanem r ó l a m

"idióta 78-as-.-""" kegyetlen a két kezem közé kerülnél!Kotródj innen!

krvára leszrom az embereket,annyira nem érdekel ha vki meghal……………..Ezért is utálom őket,és rohadtul örülnék ha az ilyenek mind felfordulnának!Inkább egy állat mint egy ember!...



de talán tényleg túlreagáltam, de szerintem ilyen durvaságot nem kell szó nélkül hagyni.


kösz, aki hozzám szólt, és elnézést! ne beszéljetek így másokkal! Akkor sem, ha fura a véleménye.

2012. jan. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!