Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A Hörcsögöm azt hiszem a...

A Hörcsögöm azt hiszem a végét járja. Ötletek?

Figyelt kérdés
A Hörcsögömet tavaly nyáron kaptam. Pár napja rángatózik, két napja már nem is evett. Bevan horpadva tisztára a hasa. Amikor kivesszük az aquáriumból, akkor máskor rohangálni szokott, most meg csak az embertől egy 5 cm-re megy el. Nagyon féltem. Kérlek adjatok választ, hogy mi baja lehet. A levegőt is kapkodva veszi, nagyon gyorsan ver a szíve.

2012. máj. 28. 19:38
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
na legalább mostmár rendbe jön:)
2012. máj. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
lehet megijedt szegényke:) én is épp most értem haza az orvostól.Az én hörcsögöm csak gubbaszt az odujába és megse moccan.Ö IS megijedt a sok zajtól
2012. máj. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
Még nincsen jobban, ugyanúgy zihál, nagyon szeretjük, igazi családtag. Ha mellette voltunk, szabadon közlekedhetett kimászott, és soha nem akart elszökni, amikor elfáradt/ megunt bennünket, vissza mászott mindig az akváriumba, teletömte a pofazacskóját, és ment aludni. Imádni való kis dög.
2012. máj. 29. 16:41
 14/47 anonim ***** válasza:
Tegyél meg érte mindent, járj vele a dokihoz, ahogyan ő azt tanácsolta, hátha rendbejön még!
2012. máj. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
rendbe fog jönni.Képzeld pénteken az én hörcsögöm is szurit kapott és egésznap csak feküdt és remegett.Azóta már picit jobban van eszik is. Felfog épülni hidd el csak ne hagy magára.Beszélj hozzá!Holnap úgyis megint viszed.Ez teljesen természetes.Ha valaki beteg akkor semmi kedve rohangálni.Úgy hogy még injekciót is kapott.
2012. máj. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, ti legalább megértitek, hogy mit érzünk. Ma mindenki hülyének nézett, hogy orvoshoz viszem. Reakciók: 400 Ft egy hörcsög, vegyél másikat; hagyjad! ne nyúlj hozzá! majd elpusztul magától is!. Kiborítóan lelketlenek az emberek!
2012. máj. 29. 17:53
 17/47 anonim ***** válasza:

Együtt érzek veled, igen sajnos sok az ilyen ember, akinek nincs szíve...:(

Akkor vajon nekem mit szólnának egyesek, amikor 9 hörcsögöm van és abból 1-gyel elmentem dokihoz? Azt mondanák rá, hogy minek mentem el, hiszen van még rajta kívül úgyis 8...legalább kevesebben lesznek...

Nekem tuti ezt reagálták volna.

2012. máj. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
Soha ne hallgass az ilyen emberekre az állatok sokkal hálásabbak az ilyen dolgokért az emberek már csak ilyenek ilyen rosszindulatúak ezek az állatok kicsikék de amilyen aprók olyan nagy a szívük és teljes szívemből kívánom hogy gyógyuljon meg !
2012. máj. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
ez nem azt jelenti hogy nekik nincs szívük,csak még nem tapasztalták meg milyen mindennap egy pici élőlénnyel kelni,feküdni aki csak rád számíthat.Egy állatot se szabad lenézni,mert sokszor egy kishörcsögbe több szeretet szorul mint némelyik emberbe.Lehet kiröhögtök de én leköltöztem a hörcsögöm mellé aludni amíg nem lesz jobban.Ha esetleg bekövetkezik a legrosszabb akkor ne legyen egyedül.Hisz Ö is családtag és ha egy családtagod rosszul van akkor Te törődsz vele
2012. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:

utolsó én írtam előtted és teljesen igazad van erre akartam én is utalni ezekbe a kisállatokba tényleg gyakran több szeretet szorul mint néhány emberbe sajnos már elég sokba csalódtam viszont a rövid kis életük alatt sok boldog pillanatot okoznak a gazdijuknak

nekem 2 hörcsögöm van és belese gondolok mi lesz ha nem lesznek velem :(

látom a te kisállatod is beteges de remélem nem kell még elbúcsúznod tőle véglegesen :(

2012. máj. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!