Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A Hörcsögöm azt hiszem a...

A Hörcsögöm azt hiszem a végét járja. Ötletek?

Figyelt kérdés
A Hörcsögömet tavaly nyáron kaptam. Pár napja rángatózik, két napja már nem is evett. Bevan horpadva tisztára a hasa. Amikor kivesszük az aquáriumból, akkor máskor rohangálni szokott, most meg csak az embertől egy 5 cm-re megy el. Nagyon féltem. Kérlek adjatok választ, hogy mi baja lehet. A levegőt is kapkodva veszi, nagyon gyorsan ver a szíve.

2012. máj. 28. 19:38
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma reggel megint kapott egy szurit, antibiotikumot még mindig. Továbbra is bébitáp, magától nem eszik, de raktároz. Ma kicsit pörgősebb volt. holnap reggel is vinni kell. Ti azt írjátok, hogy 3-4 évig is élnek, az állatorvosok szerint csak másfél évet élnek. Tőlünk kb. 400 m.-re van a rendelő, és hétvégén is nyitva 9-12-ig. Még mindig nagyon reménykedünk és köszönjük a biztatást.

2012. jún. 3. 17:30
 42/47 anonim ***** válasza:

A törpék élnek 2 évig.

az arany hörcsögök 3-4 évig. Ha látod rajta hogy nincs jól akkor ne birizgáld,hagyd had pihenje ki. Kell neki. Nagyon remélem hogy Tietek felépül!!

2012. jún. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
Dehogy birizgálom! Mikor kijön pisilni akkor mutatom meg neki a fecskendős tápot, és rögtön bekapja(hiszen abban van a gyógyszere). Muszáj vele etetni, és kéri is, különben éhen pusztulna.
2012. jún. 3. 19:03
 44/47 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma ismét az orvosnál kezdtük a napot, de Höri már sokkal jobban van. Ma már önállóan eszik, nagyon tetszik neki a borsószem. Gyógyszert még továbbra is kapnia kell, de injekciót már nem. Reméljük, hogy rendbe jön!

2012. jún. 4. 15:39
 45/47 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nem tudom benéz-e még valaki ide, de

Szerencsére Hörink teljesen rendbe jött, vidám, pörög, ezért elneveztük Harcosnak, olyan jó a régi Hörcsögünket visszakaptuk. :) Igaz, a szurik árából 20 db hörcsögöt vehettünk volna, de ŐT IMÁDJUK!!! Köszönjük mindenkinek a biztató szavakat!

2012. jún. 10. 17:33
 46/47 anonim ***** válasza:

Ez nagyszerű hír, nagyon örülök!

Igazán jó gazdi vagy!! Szeresd őt tovább és adj meg neki mindent!!

2012. jún. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

:D Úgy izgultam értetek! Olyan jó hallani, hogy vannak még gazdik, akiknek ér annyit az állatuk, hogy küzdenek érte. Vehetsz akármennyi hörcsögöt, a barátodat egyik sem fogja pótolni. Nem is értem az olyan embereket, akik inkább vennének másikat, mint hogy gyógyíttassák.


Nagyon erős kis höri lehet! :D

2012. jún. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!