Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A Hörcsögöm azt hiszem a...

A Hörcsögöm azt hiszem a végét járja. Ötletek?

Figyelt kérdés
A Hörcsögömet tavaly nyáron kaptam. Pár napja rángatózik, két napja már nem is evett. Bevan horpadva tisztára a hasa. Amikor kivesszük az aquáriumból, akkor máskor rohangálni szokott, most meg csak az embertől egy 5 cm-re megy el. Nagyon féltem. Kérlek adjatok választ, hogy mi baja lehet. A levegőt is kapkodva veszi, nagyon gyorsan ver a szíve.

2012. máj. 28. 19:38
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
köszi.Nekem a doktor azt mondta hogy addig ne aggódjak amíg van étvágya,mert nem szívesen ad neki antibiotikumot addig amíg nem annyira szükséges mivel a jó baktériomokat is kiöli a szervezetből,és többet árt mint használ.Szóval annyit mondott ha étvágytalan lesz akkor vigyem.Az én hörcsögöm (dzsungáriai törpehörcsög) már bőven elmúlt 2 éves szóval bent van a korba,de nem még nem engengedem Őt el!
2012. máj. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:

ne is :)

egyik ismerősömnek a terráriumába csak egy wc papír guriga volt és etetős tálka ennyi még itató se és 3 évig élt

2012. máj. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm mindenkinek az együttérzést!
2012. máj. 29. 19:18
 24/47 anonim ***** válasza:
azért majd írj hogy javul-e :)
2012. máj. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma reggel nyitásra ismét mentünk orvoshoz. Höri rosszabbul van, reggel 3 injekciót kapott. Azt mondta a doktornő: fél, hogy már az agyát is megtámadta a vírus, mert nem tudja az egyensúlyát megtartani. Mivel vasárnap óta nem eszik (pipettával vizet adtunk neki, hogy ki ne száradjon) nagyon le van gyengülve. Most orvosi javaslatra bébi ételt kap fecskendőből, azt az üvegeset (sárgarépát csirkehússal) de ha egy borsónyit lenyel, már örülünk neki. Ha megéri a reggelt akkor újra orvos és antibiotikum folytatása. Nagyon sokat sírunk miatta, de reménykedünk.
2012. máj. 30. 14:34
 26/47 anonim ***** válasza:
jaj istenem :(( nagyon szorítok érte!
2012. máj. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
figyelj ha elfogadod akkor adok pár tanácsot még.Hátha segít valamit persze nem vagyok orvos de volt már hörcsögöm.Tartsd félhomályba a hörcsögöt.Ne legyen zajos a környezete.Figyelj arra hogy a hőmérséklet ne menjen 24-25 fok fölé.Szelőztesd a szobát hogy kapjon friss levegőt és hagyd pihenni,viszont ha fent van beszélj hozzá hogy érezze nincs egyedül.
2012. máj. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
pedig reméltem hogy jobban lesz :( sajnálom szorítok nektek
2012. máj. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A szívünk szakad meg érte. Csak sírunk, meg sírunk. :( :( :(

2012. máj. 30. 20:12
 30/47 anonim ***** válasza:
Aj olyan rossz ezt olvasni.Főleg hogy teljesen átérzem.Én is nagyon aggódom az én pici kis husim miatt:( Szóval tudom mit éreztek. Igazából már nem tudom mit mondjak.Nagyon szar egy érzés....
2012. máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!