Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A Hörcsögöm azt hiszem a...

A Hörcsögöm azt hiszem a végét járja. Ötletek?

Figyelt kérdés
A Hörcsögömet tavaly nyáron kaptam. Pár napja rángatózik, két napja már nem is evett. Bevan horpadva tisztára a hasa. Amikor kivesszük az aquáriumból, akkor máskor rohangálni szokott, most meg csak az embertől egy 5 cm-re megy el. Nagyon féltem. Kérlek adjatok választ, hogy mi baja lehet. A levegőt is kapkodva veszi, nagyon gyorsan ver a szíve.

2012. máj. 28. 19:38
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm az együttérzésedet, majd holnap remélem jobbakat tudok már írni. Jó éjszakát!
2012. máj. 30. 21:01
 32/47 anonim ***** válasza:
na szia mi van a hörcsiddel?
2012. máj. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:

Ma reggel fél hétkor nagy szenvedések után meghalt a pici hörcsögöm.Egész éjjel szenvedett és a kezeimközt halt meg.Az vígasztal hogy nem egyedül.Végig ott voltam vele. Hiányozni fogsz kicsi tücsök!

Remélem a Te hörcsögöd felépül!!

2012. jún. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
Csinálj neki egy virtuális sírhelyet, a www.petmenny.hu-n. Ott minden nap tudsz neki gyertyát gyújtani.Imádott Misikémnek is ott van sírhelye.
2012. jún. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon sajnálom biztos nagyon szomorú vagy tényleg sajnálom szomorú ilyet hallani és belegondolni hogy nekem is egyszer megfog halni :(
2012. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Azért nem tudtam írni, mert rossz volt a gép. Nagyon sajnálom hogy meghalt a hörcsikéd, borzalmas ezt olvasni. A mai napunk sírásból áll. Ma reggel is mentünk injekcióra, és még holnap reggel is kell az állapota semmit nem javult, fecskendőből bébi táppal etetjük, amibe immunerősítő port is kell keverni. Nagyon zihál, az orvos szerint tüdőgyulladás + agyhártya gyulladás ami ödémát is okoz neki. Nem akarjuk elveszíteni.

2012. jún. 2. 18:27
 37/47 anonim ***** válasza:

aj istenem.Olyan szörnyű ez.:( Remélem valamilyen csoda folytán felépül legalább a Te hörcsögöd!

Én legszívesebben felhoznám.Nagyon hiányzik.És elmondhatatlanul szeretem.Nem hittem volna hogy ennyire kötődni fogok valaha egy ilyen csöpp kis állathoz

2012. jún. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
Nincs annál rosszabb mint amikor végig kell nézni úgy a szenvedését hogy nem tudsz rajta segíteni. Én valamilyen szinten megkönnyebbültem,mert legalább már nem fáj neki semmi,és nem volt egyedül mikor meghalt. De akkor is fáj...
2012. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:
Együtt érzünk veled. És nagyon nagyon reménykedünk.
2012. jún. 2. 21:28
 40/47 anonim válasza:
Jajj,de sajnálom szegényt. Nagyon drukkolok neki, hogy túlélje, és a höriim is drukkolnak. Ha arany, akár 4 évig is élhet, és abban kb. 100% biztos lehetsz, hogy ez nem öregség. Eldől, nem tud mozdulni? Enyém megfázott egyszer, nem túl rég, és lepusztult... :( A szívem szakadt meg érte... :(Adtunk neki fájdalom csillapítót, mert az állatorvos nagyon messze volt, és tél volt... Naponta olvasom ezt, hogy mit írsz, és a szívem szakad meg... :(
2012. jún. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!