Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ma reggel meghalt a hörcsögöm...

Ma reggel meghalt a hörcsögöm eszméletlenül hiányzik! Megőrülök! írjatok valamit!?

Figyelt kérdés

annyira kötődök hozzá! Családtag volt! annyira hiányzik istenem!:'(( ajj


Már eltemettem de legszívesebbeo felhoznám hogy ne legyen egyedül.Úgy szeretem!!! annyira nagyon hiányzik!!Ugye nem kerül rossz helyre? :,(


2012. jún. 1. 10:16
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Olyan szörnyű érzés lemenni a sírjához:( Annyirra hiányzik!!!!!!!!!!!!
2012. jún. 2. 21:05
 12/25 anonim ***** válasza:
Hát, el tudom képzelni milyen rossz lehet. Az én hörcsögöm három éve halt meg, azóta is hiányzik.:( De ne aggódj, Ő most már jó helyen van.
2012. jún. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Kirilla14 válasza:
Nekem me életem első hörcsöge ekinek nagyon jó természete van, megette 5 kölykét a 9 ből és már cska 4 maradt, de egyszerűen nem tudok rá haragudni pedig sírni tudnék a picik után, ajánlom neked hogy légy erős, tudom hogy nehéz .Aztán mikor úgy érzed hogy erőt vettél magadon menj be egy kis-állat kereskedésbe tedd be az újad a hörcsögök közé és ameik előszőr oda megy megszagolni az újad azt vedd ki:) Hid el minden jobb lessz eltereli majd a figyelmed az elhúnyt társadról:)
2012. jún. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Kicsivel már jobban vagyok,de ha rá gondolok még mindig sírni tudnék.Nagyon szerettem Őt. Viszont ma vagy holnap valószínüleg lesz egy kutyusom :) Hörcsögöt már nem akarok soha mert az Ő helyét semilyen hörcsög nem tudja pótólni.
2012. jún. 20. 07:54
 15/25 anonim ***** válasza:

Jól van, örülök, hogy jobban vagy. :)

A kutya jó választás, mert sokkal tovább él, mint a hörcsög. Az új állat ráadásul segíthet átlendülni a gyászon, bár a régi barátodat semmi nem fogja elfeledtetni veled, soha. Az új hörcsögöt én sem javasolnám, mert még ha találsz is olyat, akivel nagyon megbarátkoznál, pár év múlva ha meghal, annak megint szívfájdalom lesz a vége. Érdemesebb olyan állatot választani, akinek kicsit hosszabb az életideje. De ha állatot veszel, sose szabad elfelejtened, hogy a vége mindig fájdalmas. De ott van a sok jó emlék, az együtt töltött szép idő, és igazán csak ez számít. :)

2012. jún. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
nekem ma kb este 9-kor halt meg a hörcsögöm.:(( énis eltemettem.énis ugy érzek mint te öszinte részvétem.!!:)ha vissza gondolok azokra a szép pillanatokra amikor még élt és az én kezemben volt és fojton simogattam akkor énis eltudnám magam sírni.:((((((((. tudom nehéz elviselni, hogy meghalt de fel a fejjel .!!lépj tovább .annyi állatod lessz még akid annyira szerethetsz mint a hörcsögödet...sosem fogom elfelejteni azt a borzalmas pillanatot amikor a sors elválasztott minket:) :(.........
2012. jún. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 choder10 válasza:

Nekem ma halt meg a hörcsögöm úgy érzem legszivesebben vele halnék,hiányzik hogy mindig zörög a mókuskerekével vagy hogy mindig beleharap az ujjamba


(Az atya,a fia,és a szentlélek nevében,Ámen)

2013. ápr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 lizaa01 válasza:
Nekem tegnap halt meg a hörcsögöm.Szegény Petikém,úgy sajnálom.Szinte már családtag volt!ÁÁÁ nagyon hiányzik!Istenem bár ne halt volna meg!Remélem azért jó helyre került! !! !!! !!!
2014. szept. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ma temettem el a hörcsögöm :((((( szörnyű érzés
2014. dec. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Nekem86 válasza:
Nekem is nagyon hiányzik a Mazsolám.Ma pusztult el,az eedőbe egy patak mellé temettük.:( Annyira nehéz.De legalább nem betegségben hunyt el.Két évig volt velem,bármit megadnék hogy éljen.Őszinte részvétem. :(
2016. máj. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!