Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segítség, eltűnt a hörcsögöm!...

Segítség, eltűnt a hörcsögöm! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szombat déltől vasárnap estig nem tartózkodtunk itthon.

Amikor hazaértünk, meglepődve tapasztaltam,hogy a szeretett kis hörim eltűnt.Azóta felforgattunk mindent,de nem találjuk.Meddig bírja egy törpehörcsög élelem és víz nélkül?

(Hiába tettem ki ennivalót több helyre,érintetlen volt.)



2012. júl. 2. 12:59
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

azóta sem?


vettél másikat?

2012. júl. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Sajnos még mindig nem.De vettem egy újat.Erre sokkal jobban vigyázok.
2012. okt. 3. 18:58
 13/37 anonim ***** válasza:
Ha panelban laksz, akkor a paneleken lévő réseken le tud esni. Nekünk kétszer esett le a fürdőszobában a kád alatt lévő lyukon az alsó szomszédhoz.
2012. okt. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
még mindig nincs meg
2013. jan. 27. 12:57
 15/37 A kérdező kommentje:
És még mindig nincs meg.
2013. jún. 6. 21:10
 16/37 anonim ***** válasza:
Kajával csalogasd elő. Vagy vegyél olyan egércsapdát ami nem öli meg csak elkapja. Vagy csinálj. Keress a neten. Sok ilyen csapdakészítő módszer van.
2013. jún. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim válasza:
Nekem egyszer a szekrény alá mászott be és úgy lett meg hogy számítógépeztem és hallom hogy valami mocorog megnéztem és egy füzetet szedett szét és abból csinált fészket magának.Keresd szűk helyeken ! Csukva volt a szoba ajtó amikor elmentetek ? Ha igen akkor ott kell lenni-e a szobában .
2013. jún. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

Remélem ebből tanultál hogy hörcsögöt nem tartunk terráriumban, mert kimászik belőle. Ez mindig így van. Aki meg terráriumba tartja és lefedi ilyen ráccsal a tetejét, annak a hörije meg megfullad, nem jó nekik a terrárium, nem szellőzik normálisan, ha meg nincs lefedve akkor könnyen ki tudnak belőle mászni!


Amúgy ha minden ajtó zárva volt rendesen, akkor nem eshetett le a panelházból, nem értem hogy nem lett meg. Első ahol keresni kell a hörit az a KONYHA legyen, ha be tud oda jutni. Mindig oda megy ahol kaja van. Vagy pedig ha nem tud olyan helyre menni akkor meg oda megy ahol tud csucsulni, egy jól eldugott hely ahol sötét van és el tud bújni.


Sajnálom nagyon szegény höridet hogy nem lett meg, de tanulj a hibádból mindenképp nehogy a másik hörcsögöddel is így járj!

2013. jún. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim válasza:
Ha a ketrecből is kimászik az új hörid akkor vegyetek egy sűrűben rácsozott ketrecet ! A másik hörid meg lett ?
2013. jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Ha nem jutott kajához, már rég megdöglött, előbb-utóbb jön majd a tetem szaga és meglesz
2013. jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!