Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segítség, eltűnt a hörcsögöm!...

Segítség, eltűnt a hörcsögöm! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szombat déltől vasárnap estig nem tartózkodtunk itthon.

Amikor hazaértünk, meglepődve tapasztaltam,hogy a szeretett kis hörim eltűnt.Azóta felforgattunk mindent,de nem találjuk.Meddig bírja egy törpehörcsög élelem és víz nélkül?

(Hiába tettem ki ennivalót több helyre,érintetlen volt.)



2012. júl. 2. 12:59
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
köszi az nem fog sűrün rácsozott ketrecben van
2013. aug. 7. 10:45
 32/37 anonim válasza:
Próbálj meg zörgetni egy csokis papírt például, és mászkálj közben a lakásban. A hangra biztos elő bújik... Nálam ez bevált. :)
2013. szept. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat szerintem már rég meghalt szegénykém
2013. okt. 7. 15:21
 34/37 anonim ***** válasza:
keresd meg! nekem is tűnt már el 3 hörcsögöm! és mindet megtaláltuk! nézz meg kicsi szűk helyeket, este legyél fent! az egyik hörim egyszer a folyosón jött velem szemben! Sok sikert a megtaláláshoz, és jobban vigyázz rá!
2014. jan. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
A helyiségeket válazd el valamivel és tegyél ki kaját, ha megéhezik ugyis megérzi az illatát és akkor előjön, ahonnan hiányzik az étel ott kell keresni!
2014. jan. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Szerintem másfél év távlatából már nem érdemes azon tornásznia, hogy keresse...:)


Sajnos.

2014. jan. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
A másik hörim 2 év 8 hónapig élt bőrrákban halt meg.
2015. ápr. 30. 13:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!