Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit kezdjek 5 kg tengerimalact...

Mit kezdjek 5 kg tengerimalactáppal?

Figyelt kérdés

Felraktam már hirdetős oldalakra, az ismerőseim körében nincsenek malacosok.


Véletlen nyuszitáp helyett ezt vettem a fressnapf-ban, össze voltak keverve a tápok. 6-ot vettem, ebből 1 nyuszis volt csak.. :S

Amúgy 1 kg-s fit+fun táp


2012. júl. 12. 13:11
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Utolsó, gratulálok, hogy még hangoztatod is a "szakértelmedet"... Meg van rólad a véleményem! Ebből is látszik, hogy az állatkereskedésekben mennyire nem értenek a nyulakhoz.. Egyszer néztem nyuszikat, az egyiknek a foga akkora volt, hogy véresre dörzsölte az orrát (!!!), és az eladó szerint semmi baja nem volt. Ráadásul nagyon pici volt, míg a többiek nagyok, nem tudott enni...


Többieknek köszi, felrakom még pár oldalra.. Amúgy olcsóbban raktam fel.

2012. júl. 12. 16:46
 12/30 A kérdező kommentje:
Amúgy az állatorvosomat felhívtam, és szerinte se szabad nyuszinak malactápot adni..
2012. júl. 12. 16:47
 13/30 anonim ***** válasza:
Ha nincs annyira szükséged a pénzre, esetleg beadhatod egy állatmenhelyre, nagyon fognak örülni neki. Gyakran sóznak rájuk fiatal malackákat, ha nem tudták eladni vagy nem vette be őket az állatkereskedés.
2012. júl. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

ma 16:33

Sajna a legtöbb kereskedésben dolgozó nem igazán ért az állatokhoz.(Tisztelet a kivételnek.)Nem így kéne őket etetni.

Én is láttam már furcsa dolgokat ott..

2012. júl. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Szoktam adományozni, csak sajnos most nincs sok pénzem, ezért is vásároltam (volna) be a nyuszimnak...
2012. júl. 12. 19:03
 16/30 anonim ***** válasza:

Legalább pont ne egy állatkereskedésben dolgozó mondana ilyet! A legtöbb ( és főleg a drágább) nyúltáp a nyulak kokcidiózisának megelőzése érdekében antibiotikumot tartalmaz! Ez jellemzően trimetoprin. Ez viszont hosszú távon tönkre vágja a malac máját! Viszont nincs a nyúltápban C-vitamin, ami viszont kell a malacnak! Fordított esetben meg a nyúlnak piszkosul nem hiányzik a C-vitamin, ami benne van a malactápban, de nem ártana neki a trimetoprin! Az egyéb összetevők arányait ha megnézzük, akkor ott is találunk eltéréseket!

Az ilyen kereskedő szerintem még arra is megesküdne, hogy a nyúl az rágcsáló!

2012. júl. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Csak mondom, hogy 3 napig minden árut kötelesek visszavenni (kivéve talán az élelmiszereket, de ez nem minősül annak)
2012. júl. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg kisebb adagokban eladni. Úgy lehet, hogy jobban vennék.
2012. júl. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
mennyiért adnád el?:)
2012. júl. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
jaj nagyon aranyos vagy, hogy megvan rólam a véleményed:) tényleg, értékelem.. főleg miután bevallottad, hogy arra nem vagy képes, hogy a két szemedet kinyisd és megnézd, milyen tápot is veszel a nyuladnak és jaj nem volt elég 1 rögtön 6 kiló, mikor elvileg le vagy égve :)... azt mondod nekem, hogy én vagyok a rossz, mert adok a nyúlnak tengerimalac tápot. nos ha nem lenne ennyi buta vásáló, aki arra sem képes, hogy megnézze mit vesz meg esetleg nem lenne ez így ;)
2012. júl. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!