Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit kezdjek 5 kg tengerimalact...

Mit kezdjek 5 kg tengerimalactáppal?

Figyelt kérdés

Felraktam már hirdetős oldalakra, az ismerőseim körében nincsenek malacosok.


Véletlen nyuszitáp helyett ezt vettem a fressnapf-ban, össze voltak keverve a tápok. 6-ot vettem, ebből 1 nyuszis volt csak.. :S

Amúgy 1 kg-s fit+fun táp


2012. júl. 12. 13:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Utolsó: kösz, szereztél nekem egy jó percet a hülyeségeddel. :) Nagyon örülünk, hogy te ilyen okos, ügyes ember vagy, hogy mindig megnézed, mit veszel. Büszkék vagyunk rád. Vegyél csak tengerimalac tápot a nyuladnak, remekül csinálod. Így tovább!
2012. júl. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
szerintem téged félre informáltak:) nincs nyulam, ha lenne akkor nyúltápot vennék neki.. de ha nincs csak tengerimalactáp, hát Isten áldja amerikát, odaadnám neki:D de azért köszönöm a dícsérő szavakat:)
2012. júl. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Drága buta eladó!

Azért vettem 6 kg-t, mert most volt rá pénzem, és nem akarom, hogy esetleg ne legyen kajája! De látom logikád az egy nagy nulla.

2012. júl. 20. 16:00
 24/30 A kérdező kommentje:
Különben "állategészségügyi okokból" nem vették vissza, pedig kb 5 perc múlva visszamentem.
2012. júl. 20. 16:00
 25/30 A kérdező kommentje:
Amúgy drága eladó, szerintem ne legyen semmilyen állatod, még a végén kutyának csirketápot adnál.
2012. júl. 20. 16:01
 26/30 anonim ***** válasza:
nem tudom, szerintem nem az én logikámmal van a baj, hogy azt veszem meg, amire szükségem van, és mint egy tudatos vásárló megnézem amit veszek. és majd ha én a kutyámnak csirketápot adok az még mindig az én dolgom. ja és majd nézd meg, hogy melyik zöldségben, gyümölcsben mennyi c-vitamin van... nem árt tudni, ha ennyire vigyázol erre;)
2012. júl. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Te tényleg hihetetlenül buta vagy!
2012. júl. 20. 20:51
 28/30 anonim ***** válasza:
Nem, ő nem buta. Dehogyis. Ellenkezőleg: ő egy Tudatos Vásárló. Tök jó, nem? xD
2012. júl. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
amúgy érdemi választ még mindig nem tudtatok adni hogy miért is nem szabad adni c vitamint egy nyúlnak.. szóval ha én ennyire buta vagyok, hogy szerintem nem lehet, akkor hajrá győzz meg;) de ha csak üres szavakat tudsz dobálgatni, akkor ne haragudj, de ezt nem fogom kézpénznek venni, hogy olyan aki életében csak nyulat tartott azzal bocs, de nem fogok vitát kezdeni..
2012. júl. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
*szerintem lehet
2012. júl. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!