Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék egy kis háziállatot...

Szeretnék egy kis háziállatot születésnapomra, de van egy kis probléma vele?!

Figyelt kérdés

18. születésnapomra szeretnék kérni egy kis nyulat, már nagyon rég óta szeretnék egy kis háziállatot, így gondoltam a 18. születésnapom egy nagyon különleges esemény ami jó alkalom lenne erre!

Csak az a baj, hogy a nagymamámnál lakom és (ahogy ő mondja) ő "érzékeny" a házaiállatok szagára és nem engedi meg hogy háziállat legyen a lakásban!

Mivel tudnám meggyőzni hogy engedékeny legyen?

Azt gondolom hogy a 18. szülésnapra egy nagyon különleges ajándékot kell kapni!

Segítsetek?!



2013. febr. 21. 22:08
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
53%
Én is szülinapomra kaptam az enyémet:)) Mondjuk nekünk ketrecünk már volt régebbről és ugye az a legnagyobb költség.
2013. febr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Gumicsirke: és mennyi volt úgy az egész (a ketrec nélkül)?
2013. febr. 23. 09:04
 23/34 A kérdező kommentje:

bár, jut eszembe, hogy amikor mi még nem laktunk itt nála, akkor előtte voltak itt papagájok. és hát szerintem azok sokkal hangosabbak és sokkal jobb kiszúrják az almot!


nem,de?


és a nyulak nem is hangosan, meg megtaníthatóak a szobatisztaságra! tehát semmi akadálya, annak hogy felneveljek egy nyulat!


nem, de?

2013. febr. 27. 18:38
 24/34 anonim ***** válasza:

Hát..az enyém tök jól nevelt, de van nyuszi, amelyiket külön szobába kell rakni, mert egész éjjel rágja a rácsot:D


Azt se mondom, hogy takarítani nem kell utána, mert egy jó nyulasnál mindenhol széna van:DD

2013. febr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Jah!
2013. febr. 27. 19:23
 26/34 A kérdező kommentje:

anyám az mondta, hogy a mamám azért nem engedné, mert hogy a nyúlaknak szaguk van, és hullajtják a szőrüket!


pedig ha megfelelően van(nak) tartva, akkor nincs semmi szaguk és nem is hullajtják a szőrüket?


vagy tévedek?

2013. febr. 28. 19:43
 27/34 anonim ***** válasza:

Ha rendesen takarítod, elvben nincs szaga, de, ha ivarosodik, akkor tud büdöset bogyózni..


Vedleni viszont vedlik, ez ellen nem tudsz mit tenni. Furminátorral lehet enyhíteni, de ettől még erősen tudnak vedleni.

2013. febr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

jelenleg az a fejlemény, hogy anyám tud róla, hogy szeretnék nyulat, de azt mondja, hogy a mamám biztos nem engedné!

de hát az a baja, hogy "kosz" lesz utána, dehát ha rögtön fel is takarítom, akkor volt kosz-nincs kosz! :)

2013. febr. 28. 20:46
 29/34 A kérdező kommentje:
és kint, mármint a lakásban, a ketrecen kívül csak akkor hullajtja el a szőrét, amikor ki van engedve a lakásba!
2013. febr. 28. 20:47
 30/34 anonim ***** válasza:
Hát, nálunk olyankor száll a szőr mindenfelé..de mondjuk kiszoktam engedni, mert sokkal jobban szereti, mint ketrecben lenni. De nyilván kijön vmennyire a ketrecből is a szőr, az nem egy zárt valami.
2013. febr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!