Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék egy kis háziállatot...

Szeretnék egy kis háziállatot születésnapomra, de van egy kis probléma vele?!

Figyelt kérdés

18. születésnapomra szeretnék kérni egy kis nyulat, már nagyon rég óta szeretnék egy kis háziállatot, így gondoltam a 18. születésnapom egy nagyon különleges esemény ami jó alkalom lenne erre!

Csak az a baj, hogy a nagymamámnál lakom és (ahogy ő mondja) ő "érzékeny" a házaiállatok szagára és nem engedi meg hogy háziállat legyen a lakásban!

Mivel tudnám meggyőzni hogy engedékeny legyen?

Azt gondolom hogy a 18. szülésnapra egy nagyon különleges ajándékot kell kapni!

Segítsetek?!



2013. febr. 21. 22:08
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

szerintem meg ez egy ilyen rögzött dolog benne, hogy nem szereti ha háziállat van a lakásban! bár előttünk papagájok voltak a lakásba!

szerint 99,9%, hogy ha tényleg lenne egy nyuszi Ő is megszeretné és rájönne, hogy jó hogy engedékegy volt! :)

2013. febr. 28. 21:01
 32/34 anonim ***** válasza:
Hát nálunk is így volt..mármint nem tudom, szegénykémmel elég sok gond van, érzékeny a pocakja, szóval nem egyszer voltunk orvosnál..és ilyenkor mindig mondják a szüleim, hogy mennyi gond van vele, de amúgy meg imádják:)
2013. febr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

az én szüleim is biztos imádnák!

akkor jönnének csak rá, hogy milyen jó döntés volt hogy megengedték, amikor már meg van a nyuszi!

2013. márc. 11. 20:40
 34/34 A kérdező kommentje:
azt, modja anyám azért nem, mert hogy ha megbetegszik sokba kerül az orvosi ellátás!
2013. márc. 13. 13:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!