Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem bírják rengetegen...

Miért nem bírják rengetegen felfogni, hogy tengerimalacot NEM tartunk egyedül?

Figyelt kérdés
Komolyan, mindehol ezt olvasom. A tengerimalac társas lény, fogjuk már fel végre. Ti letudnátok élni az életeteket egy tengerimalaccal, emberek nélkül? Olyan rossz olvasni ezeket..
2013. ápr. 27. 22:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 10. válaszoló!


Többször elolvastam a válaszaidat (a többit is).

Én is hasonló helyzetben vagyok: van egy gyönyörű, egészséges kis malackám, de helyhiány miatt egyedül tartom. Viszont naponta órákat foglalkozok Vele. Ő is nagyon szelíd, kezes, és hiába etetjük többen, hozzám jön, és nagyon bújós.

Amikor nem voltam itthon 2 napot, végigvisította azt az időt, hiába kapott ugyanúgy enni-inni, ki volt engedve, simogatva. Csak éppen én nem voltam vele.


Engem is bántanak, hogy milyen **** vagyok, hogy egyedül tartom.

2013. máj. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
60%

Az én malackám is egyedül van és nagyon jókedvű, kezes. Még pattogni is szokott nekünk, amit tudtommal csak más malacokkal szoktak.

Nem azért van egyedül. mert mi gonosz emberek nem veszünk neki társat, hanem mert őkelme nem fér meg más malacokkal. Eredetileg hárman voltak, de a másik kettőt összeharapdálta. Azokat elajándékoztuk egy rokon gyerkőcnek, nekünk meg maradt a kis antiszoc.

(Csak megjegyzem, hogy egyszerre vettük őket, egy alomból származnak, ivartalanítottak - 2 exnőstény és egy exhím és nagy helyük volt.)

2013. aug. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
ez az én kérdésem is barátom úgy utálom hogy nem tudnak utána nézni fizetős a gooogle-juk vagy mi
2013. aug. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!