Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Dzsungáriai törpehörcsög...

Dzsungáriai törpehörcsög vajon miért nyalja sokszor az üveg terrárium falát?

Figyelt kérdés

2017. szept. 8. 20:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora a terrárium? Van benne elég játék neki?
2017. szept. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem túl nagy a hely, és nincs sok játéka. Felmászott a kerekére és kiugrott, így kivettük. Lehet, hogy ketrecben jobb lenne neki?
2017. szept. 9. 07:11
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem terrárium vagy ketrec között kell választani, hanem egy legalább 60*50 alapterületű helyet kell neki biztosítani. Ikea-ban lehet kapni Sambla dobozt, abból a legnagyobb tökéletes lenne neki, nem egészen 3e ft-ba kerül.


Gondold meg, milyen érzés lenne neked, ha egy wc-nyi helyre bezárnának. Te is mindent megtannél hogy kiszabadulj.

2017. szept. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Kivettétek a kereket? A dzsungik hatalmas mozgásigénnyel rendelkeznek, egy este akár 8-10 (!!!) km-t is megtesznek a kerékben. Ha te ezt kiveszed, szegény állat képtelen levezetni a mozgásigényét. Ha felszerelései és játékai sincsenek, halálra unja magát. Neki legalább 60*40 cm alapterületű terrárium kell, de a 80*60 cm alapterület még jobb (nálam mindkét höri ilyenben van). Az IKEA-ban lehet kapni 78*56 cm alapterületű és 43 cm magas Samla márkájú nagy műanyag tárolódobozt, csak 4.790 Ft. Nálam itthon ilyenben vannak. Tökéletesen be lehet rendezni, jó magas, így ki se tudnak szökni.


Ezt az oldalt ALAPOSAN olvasd át: [link]


Itt van pár kép, én hogy rendeztem be az IKEA-s dobozokat a höriknek:

Guszti helye:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Edusz helye:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Facebookon lépj be a Hörcsög imádók csoportba, ott sok segítséget fogsz kapni!

2017. szept. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért nyalja, mert ki akar jönni. Gondolom kicsi a helye és nincsenek megfelelő felszerelései, halálra unja magát.
2017. szept. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Ne lépj be abba a csoportba ott csak okoskodó bazári majmok vannak Dórácskának ne higyj nem jó csoport az!
2017. szept. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Már nem szokta csinálni. A kereket visszakapta. Nemrég van nálunk, lehet, hogy csak szokatlan volt neki a szitu.
2017. szept. 17. 06:53
 8/18 anonim ***** válasza:
68%
Ezt a csoportot csak az tartja sz@rnak, aki nem hajlandó megfogadni a tanácsokat, és megy a saját feje után (miközben rosszul tartja a hörit). Kérdező, kell neki a nagyobb hely ahhoz, hogy boldog legyen.
2017. szept. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Abba a csoportban nem tanácsokat adnak hanem okosodnak tarthatsz hörcsögöt normálisan is anélkül a csoport nélkül is én se vagyok tag mégis tudom,hogy kell tartani a hörcsögömet normálisan nem kell az okoskodásuk.
2017. szept. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Akkor kérlek, sorokd a helyes tartás feltételeit, ezzel segítve a kérdezőt. ;)
2017. szept. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!