Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudnám feldolgozni a...

Hogyan tudnám feldolgozni a halálát?!

Figyelt kérdés

A történethez hozzátartozik, hogy egy évet vártam arra, hogy legyen tengerimalacom. Olyan boldog voltam, mikor megvehettem, egy gyönyörű szép abesszin tengerimalac.. Mindenben a legjobbat kapta tőlem, ágyba etettem, mikor itt ültem a gép előtt is a kezembe volt..

Aztán mindennek vége lett, egy szempillantás alatt..elutaztunk párommal, és leraktam a malacot a földre kicsit sétáljon. Az tudni kell, hogy soha nem mozdult meg, mikor leraktam, mindig nyugodtan üldögélt..most nem így történt. Megszökött..be az erdőbe..

Mióta hazajöttem, amerre nézek, minden miatt eszembe jut, a kicsi szőrszálai, a kajája..Nagyon nehéz feldolgozni, hogy nincs többet..Folyton csak sirok..most is..tegnap is.. :'(


2010. máj. 31. 20:09
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Elég rég irtatoka zért leirom a ggondolataimat.


Először is sajnálom, nagy barátok lehetetek.

Viszont én sem értem hogy miért hagytad csakúgy lerakni...nekünk hörcsögünk volt, érterlmes legény volt, anyumat szerete így de anya mindig hámban sétáltata pedig anyámat követte, soha nem bújt el lakásba se max a ketrecébe akart visszamenni! De ketrecenkivül mindig volt hám rajta!

Én cicás vagyok, igaz kutyás családból vagyok. De teljesen szobacica volt a Nyfaikám amig nem tanulta meg az alap parancsokat. utána kijárós cica lett és ha kiabálok akkor egyből fut, ha mégsem akkor a szomszéd gyerekek dögönyözik és ők kiabálnak az ablakon keresztül h Itt van...:DDDD

Egy állatnál a képességeit is figyelmbe kell venni, ha nagy inteligenciát feltételezzel a kedvencednek akkor jobban jársz kutyával, cicával. (madarakat szintén nem ajánlanám...)

2010. jún. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!