Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudnám feldolgozni a...

Hogyan tudnám feldolgozni a halálát?!

Figyelt kérdés

A történethez hozzátartozik, hogy egy évet vártam arra, hogy legyen tengerimalacom. Olyan boldog voltam, mikor megvehettem, egy gyönyörű szép abesszin tengerimalac.. Mindenben a legjobbat kapta tőlem, ágyba etettem, mikor itt ültem a gép előtt is a kezembe volt..

Aztán mindennek vége lett, egy szempillantás alatt..elutaztunk párommal, és leraktam a malacot a földre kicsit sétáljon. Az tudni kell, hogy soha nem mozdult meg, mikor leraktam, mindig nyugodtan üldögélt..most nem így történt. Megszökött..be az erdőbe..

Mióta hazajöttem, amerre nézek, minden miatt eszembe jut, a kicsi szőrszálai, a kajája..Nagyon nehéz feldolgozni, hogy nincs többet..Folyton csak sirok..most is..tegnap is.. :'(


2010. máj. 31. 20:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
37%
Ja igaza van az annak, aki azt mondja, hogy emlékezzen ráörökre! Aki autóbalesetet okoz, és meghaltak a szerencsétlen vétkes autóba, Ő meg nem, az se felejtse el, hogy megölt embereket!!!
2010. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Hát ti aztán tudtok vigasztalni nem mondom. Mindek ír aki tapintatlan? Túl lehet élni, igen persze mindent, attól még nem kellemes.

Szerintem meg tud élni a tengerimalac, oké peruból származik de ezeknek már közük sincs ahoz ami peruban van. A ragadozo attól függ melyik erdőben történt az eset. Egyébként barátnőmék találtak egyszer egy tengerimalacot, bár ugye nemtudom mennyi ideje volt szabadon, de semmi baja volt azóta is meg van neki...

2010. máj. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

A malimmal soha nem voltam felelőtlen.. Kicsi füves terület volt, ahonnan eltünt..leraktam, és elindult felém, aztán hirtelen megfordult, és átugorta a kis betonfalat..


3 napja tünt el.. de rémes érzés :(


Köszönöm a sok ötletet mindazoknak, akik próbálnak segiteni!

2010. máj. 31. 20:36
 14/21 anonim ***** válasza:
Dehogynem voltál, vitted volna ketrecben ki. Amit át tud ugorni az nem biztonságos.
2010. máj. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nekem szoktak lenni kismalackák,ha gondolod szívesen adok neked egyet ha megint lesznek!:)

Itt meg tudod nézni őket!

[link]

2010. jún. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
33%
ez a te hibád. miért raktad le.??
2010. jún. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Most ti élvezitek ezt a b.unkóságot?De most komolyan,ezek szerint ti nem tudjátok milyen elveszíteni valakit,de kívánom,hogy akkor neis tudjátok meg,valoszinűleg tudja,hogy őis benne volt ebben,de ezt nehéz bevallani és elfogadni,hisz ez az élet és az élet nehéz!

Nem tudom mi jó abban,hogy másnak az érzéseivel játszunk?!



Kérdezőnek:

Sírd ki magad,hidd el jobb lesz sírj addig amgí csak tudsz aztán ha kisirtad magad akkor egyél egy fagyit/csokit amit szeretsz és gondolj bele mennyi szépet éltetek meg eggyüt mennyi jó pillanatot adot neked és te is neki.Ebbe gondolj bele,ne abba,hogy most mivan.

Elveszítetted,de mostmár tanultál belőle és többet nem csinálsz ilyet!

Remélem sikerül túllépni rajta,dehátúgyis menni fog.

Az élet megy tovább,szép volt jó volt,de elmúlt.

Elkell búcsúztatni és tovább lépni,de megkell örizni nem kell elfeledni :)

Részvétem a kismalac miatt,és ne foglalkozz a sok rosszakaróval!

Szép napot Neked!

2010. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez bárkivel megtörténhet... E miatt ne okold magadat! Nem azt mondom, hogy ne gyászold, mert én is veszítettem már el kedvencemet (egy autó ütötte el)és hidd el az idő majd segít neked!
2010. jún. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Az utolsó két válaszolónak nagyon szépen köszönöm az együttérzést! Sajnos, voltak kismacskáink is, amiket elüttek, kutyáink, amiket megmérgeztek.. Szóval elég sokszor kell gyászolnom, és a malackám volt az egyetlen olyan személy, idézőjelben, aki megvigasztalt minden szomorú percemben.


Azóta, lett 2 malackám, egy fiú és egy lány, egy rövidszőrű és egy hosszúszőrű, és ugy érzem, ők igazán boldogak együtt! :)


Jót tett, hogy átgondoltam a szépet, na és a csoki is!


Köszönöm szépen mégegyszer!

2010. jún. 4. 00:07
 20/21 A kérdező kommentje:

Annak a személynek aki küldte a linket, nagyon szépen köszönöm a felajánlást! Dömci is szinte ugyann olyan volt mint az első képen lévő malacka!


Nagyon aranyosak!!

2010. jún. 4. 00:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!