Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy 7-8 éves nyulam aki...

Van egy 7-8 éves nyulam aki már csak teher a számomra mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

21 vagyok minden nap hajnalban (negyed 6kor már nem vagyok itthon) elmegyek dolgozni(nehéz fizikai munkát)és az edzések után este 6-7 között érek haza. A hétvégéket vagy végig alszom vagy ugyan úgy edzésen vagyok. Van egy 7-8éves nyulam se időm se energiám nincs vele már foglalkozni.Van olyan hogy 2 hétig nincs kitakarítva. A tökéletes családom meg ba***ik segíteni. Ma ahogy kitakarítottam észrevettem hogy van egy hatalmas dudor a mellkasánal. Létezik valami hely ahova be tudom vinni ahol esetleg jobb lehet neki vagy valami?


(szépen megkérek mindenkit én nem kioktatást szeretnék kérni hanem segítséget úgy alakult az életem hogy nem tudok vele tovább foglalkozni)


2019. jún. 29. 15:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
30%

Sikerült megoldást találni?

Remélem nem akarod elengedni, mint ahogy valami eszetlen javasolta

2019. jún. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!