Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kicsi gyereknek milyen figyelm...

Kicsi gyereknek milyen figyelmeztető táblát tennétek ki?

Figyelt kérdés

Van egy kuvaszom, a szomszéd felé drótkerítés van, a szomszéd kislány viszont szeret odajönni a kerítéshez az én gyerekemmel diskurálni. Mikor ott vagyok, nincs semmi gond, de volt már, hogy a kutya odarohant és megugatta, mikor lógott a kerítésen, volt nagy ijedtség. Meg némi vita.

Most arra a részre, ahova oda szokott jönni, raktunk fűzfafonatot, de gondoltam, tennék a kerítésre egy "harapós kutya" táblát is, valami kisgyerekre szabott, nem ijesztő, inkább vicces kivitelben. (Már csak azért is, hogy megtanulja, hogy kutyás kerítésen nem nyúlkálunk át, ha már az anyja nem hajlandó megtanítani neki.)

Van ötletetek, hogy lehet ezt egyértelművé tenni egy 3 éves számára rajzban?


2019. júl. 24. 11:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
És mi lenne, ha lekerítenél egy részt a blökinek. Legalább nem ugrálná össze az egész udvart. Nekem is van kutyám, nehogy már sáros lábbal felszaladgáljon a teraszra, meg a frászt hozza az utcán elhaladókra. Elkerítettem neki egy 5x5-ös területet, ha itthon vagyok és kint vagyok az udvaron, akkor kiengedem, de csak akkor. Valahogy a gyep is jobban néz ki és nem kell parázni annak, aki bejön az udvarra.
2019. júl. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
29%

19.03 -az ilyenek minek tartanak kutyát?...


Az egyetlen ábra ami elrettentene egy gyereket szerintem úgy néz ki, hogy egy gyerek átnyúl a kerítésen de hiányzik a keze mert az a kutya szájában van. Csak ez meg túl morbid.

A szülőkkel beszéltél már? Ők hogy állnak ehhez a dologhoz?

2019. júl. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%
Azért kiskomám, hogy az ilyen sötétződeknek legyen min megbotránkozni. Elmesélem neked, hogy a kutya van érted és nem fordítva. De ha úgy tarja úri kedved, nyald csak ki a kutyád seggét, véletlen se neveld meg.
2019. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!