Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok egy...

Milyen kutyát ajánlotok egy 10 éves lánynak?

Figyelt kérdés

lakásban 9.re

kutyával nőtem fel

nem szeretnék ilyen csivava és hasonló kutyákat.

közép testűt

3 tesom van 1 cicánk é a tesomnak van egy bullterierr szukája

sokat viném sétálni

reggel ugy 30-40 perc suli előt 2 után 1 órás séta este pedig 2-3órás usztatás vagy séta

ennyi asszem ha kérdésed van irj privit


2010. júl. 11. 20:29
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] (ide angol van írva, de inkább amerikai)

[link] (hát ez meg hihetetlen cuki párosítás)


Én sem támogatom annyira az ötletet, de persze ti döntötök és ha már mindenképpen lesz kutyátok, mentsetek meg egyet! :)

2010. júl. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

jajj az előző vagyok

az utolsó előtti linket csak most olvasom, egyedüli kutyának ajánlják, úgyhogy vedd úgy, hogy be sem másoltam! :D

2010. júl. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
na akkor utoljára: 5 ember, 1 macska, 1 bullterrier, 9. emeleti panel (mekkora 3 szobás?)...Olvasgasd a helyi ebtartási rendeletet ;) remélem, anyádnak van annyi esze, hogy nemet mond
2010. júl. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
16%
Legyen egy palota pincsi, az közepes testű, nem nagy, nem kicsi
2010. júl. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

és a palotapincsi nem öleb?

Szerintem fölösleges 9.-re 1 cica 1 bullterrier és 5 ember számára még egy kutya. Akármennyit is lenne sétáltatva...de tudod ti tudjátok, azt csináltok amit akartok.

első voltam

2010. júl. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyetek basset houndot. Közepes testű, jól kijön a többi állattal, gyerekekkel és a mozgásigénye sem túl nagy.

A keverék nem jó amúgy?

2010. júl. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

szia! ha már van egy cicátok és egy kutyátok is akkor miért kell+1?

Az állattartás közös felelősség nem lehet őket kisajátítani, hogy az az ővé, ez meg az enyém, nem játékokról van szó hanem érző lényekről. Mindannyian részt vehettek sőt az állatok szempontjából mindannyiótok felelőssége lenne a meglévőek gondozása és nevelése. Közös feladat, csapatmunka!

Másrészt a helyi rendeletek sem valószínű, h lehetővé teszik esetleg külön engedéllyel amihez az összes lakónak hozzá kell járulni. Még egy kutyát magatokhoz venni felelőtlenség szerintem. A meglévőeket tisztességesen tartani, nevelni meg szép feladat amiben az egész család részt vehetne...

2010. júl. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Tinusy ***** válasza:
51%

Először is jól gondold meg mire vállalkozol. Én tanyán lakok és még ide is sok a 3 kutttya! Nem tudnak eleget mozogni akkor se ha napi 3* viszed el őket. Másodszor én is így kezdtem hogy de szeretnék egy kiskutyát de a kiskutya felnő és ha nem tanítod meg dolgokra időben kezelhetetlen lessz!

Har madszor szerintem a szüleidnek elég baja van a kilencediken két állattal és ahogy gondolom a tesóiddal való veszekedésből is. Neked NEM KELL MÉG1 KUTYA!

2010. júl. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

BEAGLE:)

a legcukcsibb:D

nekem is az van:DDD

2010. júl. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

spániel?!

de a kilencedikről ne lépcsőztesd hanem liftezzetek:D mert sérve is lehet.:S

2010. júl. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!