Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok egy...

Milyen kutyát ajánlotok egy 10 éves lánynak?

Figyelt kérdés

lakásban 9.re

kutyával nőtem fel

nem szeretnék ilyen csivava és hasonló kutyákat.

közép testűt

3 tesom van 1 cicánk é a tesomnak van egy bullterierr szukája

sokat viném sétálni

reggel ugy 30-40 perc suli előt 2 után 1 órás séta este pedig 2-3órás usztatás vagy séta

ennyi asszem ha kérdésed van irj privit


2010. júl. 11. 20:29
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
heh én 10éves fiu vok XD na mind1 . szerintem Husky t vegyél szép kék a szeme és birja a hideget nagyon (szánkó húzó kutya)
2010. júl. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
semmijet!
2010. júl. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

fenét huskyt,10 éves gyereknek nem való akkora kutya

körülmények miatt én e ajánlanám a következő kutyát.

amugy a beagle,spániel és ehhez hasonló kutyák lennének jók

2010. júl. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
45%
Vegyél neki golden retrievert,labradort...valami gyerek szerető kutyát,ne valami kiskutyust,mint yorki,mert azzal sok a gond.Golden retriever és labrador angyon aranyos kutyák,nagyok,megvédik az embert,gyereket.játszótársak is.de ha még nem tanulja meg a vezényszavakat:mint marad,ül,ide...stb. addig en vidd ki az utcára pózár nélkül,és ha nagy lesz,akkor kisgyerek egyedül ne vigye ki,mert a termetes kutya elhúzza
2010. júl. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Akiteki ***** válasza:

Whippet. Csak lakásba való és egy gyerek is könnyen elbír vele.

De előtte tényleg nézzen utána Anyukád, nehogy gond legyen a házban a 2 kuty és 3 cic miatt.

2010. júl. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nekünk Beagle van.

Igaz nem mindig nálunk van (panelben) de sokszor elhozzuk hozzánk és az egész napot itt tölti vagy van hogy az éjszakát is. Igaz hogy vadászkutya és sok a mozgásigénye... de nagyon nyugodt mikor itt van. Néha játszunk vele vagy levisszük sétálni de feltalálja magát és van hogy fél napot csak alszik :) vagy eljátszik magának egy plüss játékkal..

2010. júl. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ja és még valami. 2-szer pisilt be a szőnyegre, amivel feltöröltük rongy azt kivittük az előtérbe és a wc-hez és azóta úgy hozzá szokott hogy csak oda pisil és a szőnyegre nem. De egyébként mikor már nagyon jön-megy és nem tud magával mit kezdeni akkor pisilnie kell és olyankor levisszük :) de ha már van kutyátok akkor biztos ti is tudtok erre módszert
2010. júl. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!