Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyulit vegyek? Csak...

Milyen kutyulit vegyek? Csak normális válaszokat kérek.

Figyelt kérdés
Magányos farkas vagyok, a szüleimmel élek harmincas vagyok. Se barátnőm, se haverok. A kutya lenne a hobbim. Napi séta, esetleg kutyasuli. Hétvégén nagyobb túra. Télen-nyáron. Nem akarok óriásit, de zsebkutyát sem. Olyan 15-30 kiló közöttit. Hosszúszőrűt kinti kutyára. Tetszenek a fekete szinűek is.
2019. júl. 29. 21:36
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
XD te nagyooon tudod. Nagyon okos lehetsz 😂😂
2019. júl. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok milyen törzskönyve van annak a pitnek
2019. júl. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

#30: ne reklámozd hogy hülye vagy. Neked lesz gáz.

Az a kutya simán csak befeszül. Kiváló vérvonalból van, nem túltenyésztett. Nem tudom honnan szedted ezt a baromságot, de gondolom attól a szaporítótól akitől a te kutyádat hoztad.

És az a kutya teljesen egészséges, rengeteget mozog, izmos, sportkondis.


Gáz csak vagy, hanem szégyen is, ha azt se tudod milyen kutyád van.

2019. júl. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

28, a dobermann igenis benti kutya, főleg télen.

1. hogy kontakt kutya, belebetegszik, ha nem a családdal van, 2. nincs aljszőrzete, az ízületei tönkremennek a hidegben. (Persze sokan kintinek veszik, de a tenyésztők csak kinti tartásra nem adnak el)


Kérdező, hogy döntöttél?

2019. aug. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!