Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kutyám?

Miért csinálja ezt a kutyám?

Figyelt kérdés

Ha pl. megfürdetem, akkor így szokott törölközni:

http://www.youtube.com/watch?v=Wpnn2tFy7qU

és mostanába nap közbe csak úgy rájön és ezt csinálja és morog. viszket valamije? vagy azért csinálhatja, mert unatkozik? vagy miért csinálja ezt?

(1 éves szuka spitz)


2010. júl. 13. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém akkor csinálta, mikor gombás volt, és viszketett neki. Ha simogatod, a tenyeredbe is beledögölőzik? Mert akkor valami viszketés lehet igen. De az is lehez, hogy bohóckodik csak, mert párszor látta, hogy neked tetszik.
2010. júl. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az én kutyám akkor csinálja ezt miután bemászik a bokor alá, ami teli van hangyával. Azért, hogy lejöjjenek róla.
2010. júl. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szimplán pörög, törölközik, samponszag-eltávolítás, jókedvvel spékelve, h végre kiengedted a kádból.:)

Képzeld el ezt egy bobtaillel, még nyírás előtt hosszű szőrrel. Semmi nem maradt szárazon a lakásban.:)

Ha még morog is közben, tuti játszik.:)

Ha viszket, bármitől, és azt vakarja, akkor azt észreveszed, mert az ilyenek általában maguktól nem múlnak, terjedni viszont terjednek, illetőleg különböző egyéb tüneteket okoznak.

2010. júl. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor is csinálják ha csípés érte, az én kutyám pl. csalánba ment és utána, ha megcsípte egy darázs, de mostanában a szúnyogcsípései viszketnek és onnan tudom hogy csak az arcán olyan a szőr hogy meg tudja csípni és kifejzetten ott próbál törölközni, ill. ez esetben vakarózni.
2010. júl. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet, h nincs kiürítve a bűzmirigye. az enyém is ezt szokta csinálni, mielőtt mentünk dokihoz kinyomatni. ő 3 éves iv. szuka, kicsit nagyobb egy spiccnél, de keverék.
2010. júl. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
fürdetés közbe bele ment a víz a fülébe :) enyém is csinálta minden pancsi után
2010. júl. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!